Suplování:   Úterý 6.6.2017

datum výpisu: 5.6.2017 (9:58)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Berard Marion

(MM)

O1.B

6.hod

F

a11

(A21)

spojí

Nevlud Pavel

(MM)

 

6.hod

F

a12

(A21)

supluje

Nevlud Pavel

(HD)

O2.A

2.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Chaloupková Helena

(ML)

 

3.hod

M

 

(A21)

přesun <<

Krahulcová Iveta

z 7.hod

 

3.hod

VV

   

odpadá

 

(CV)

 

4.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Chaloupková Helena

(CV)

 

7.hod

M

   

přesun >>

 

na 3.hod

O2.B

3.hod

CH

Dív

(A26)

supluje

Doleželová Marcela

(KL)

 

3.hod

CH

Chl

(A26)

spojí

Doleželová Marcela

(KO)

 

4.hod

CJ

Dív

(A26)

supluje

Hnízdilová Hana

(KL)

 

4.hod

CJ

Chl

(A26)

spojí

Hnízdilová Hana

(KO)

 

7.hod

D

 

(B25)

supluje

Pospíšil Aleš

(OH)

O3.A

2.hod

A1

a12

(A01)

spojí

Becková Eva

(MD)

O3.B

5.hod

CJ

 

(B23)

supluje

Pospíšil Aleš

(VJ)

 

6.hod

A1

a11

(B03)

supluje

Romášek Marek

(RD)

 

6.hod

A1

a12

(B25)

supluje

Becková Eva

(MD)

O4.A

1.- 5. hod testy

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O4.B

0. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 5. hod testy

 

6. hod oběd

1.A

1.hod

CJ

Dív

(A04)

supluje

Hnízdilová Hana

(KL)

 

1.hod

CJ

Chl

(A04)

spojí

Hnízdilová Hana

(MU)

 

2.hod

D

Dív

(A13)

supluje

Vanča Jaromír

(KL)

 

2.hod

D

Chl

(A13)

spojí

Vanča Jaromír

(MU)

1.B

4.hod

M

 

(A31)

výměna <<

Průšová Anna

z 9.6. (Pá) 3.hod

 

4.hod

ZSV

   

výměna >>

 

na 9.6. (Pá) 3.hod

 

6.hod

A1

a12

(A37)

spojí

Pechová Ilona

(MT)

O5.A

4.hod

FR

f21

(B25)

změna

Berard Marion

 
 

4.hod

N2

n21

(B04)

změna

Vanča Jaromír

 
 

5.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(PD)

 

6.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(PD)

 

0. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1., 2. hod testy

O5.B

3.hod

CH

 

(A24)

supluje

Hájková Ivanka

(SR)

 

4.hod

FR

f21

(B25)

změna

Berard Marion

 
 

5.hod

HV

HV

(B25)

změna

Juráková Ivana

 
 

1., 2. hod testy

 

0. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

CH

 

(A34)

supluje

Hájková Ivanka

(CV)

 

2.hod

CJ

 

(A11)

změna

Valoušková Barbora

 
 

4.hod

M

 

(A05)

supluje

Rašková Hana

(PD)

 

5.hod

AS1

2As1

(A03)

spojí

Schwartzhoff Steven

(BC)

 

5.hod

AS1

2aS1

(A04)

změna

Romášek Marek

 

2.B

2.hod

ZSV

 

(B23)

supluje

Haluza Jakub

(VJ)

 

3.hod

F

a11

(A23)

supluje

Šubert Radim

(RD)

 

3.hod

F

a12

(A23)

spojí

Šubert Radim

(MT)

 

5.hod

AS1

2As1

(A03)

spojí

Schwartzhoff Steven

(BC)

 

5.hod

AS1

2aS1

(A04)

změna

Romášek Marek

 

O6.A

2.hod

RU

r21

(B13)

změna

Nečasová Jelena

 
 

5.hod

AS1

2As1

(A03)

spojí

Schwartzhoff Steven

(BC)

 

5.hod

AS1

2aS1

(A04)

změna

Romášek Marek

 
 

0. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

5.hod

AS1

2As1

(A03)

spojí

Schwartzhoff Steven

(BC)

 

5.hod

AS1

2aS1

(A04)

změna

Romášek Marek

 

3.A

0.- 15. hod sportovní kurz

3.B

0.- 15. hod sportovní kurz

O7.A

0.- 15. hod sportovní kurz

O7.B

0.- 15. hod sportovní kurz

4.A

0.- 15. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 15. hod absolvoval

O8.B

0.- 15. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři