Suplování:   Úterý 20.6.2017

datum výpisu: 20.6.2017 (9:19)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SV)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(JU)

 

4.hod

AK

 

(A06)

supluje

Schwartzhoff Steven

(TP)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

D

 

(A03)

supluje

Divišová Kateřina

(JU)

 

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(CV)

 

4.hod

BI

 

(B34)

supluje

Lakomá Šárka

(CV)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.- 7. hod exkurze

O3.A

3.hod

OV

 

(A11)

supluje

Hnízdilová Hana

(TP)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

5.hod

N2

 

(B23)

supluje

Pavlíková Lucie

(VJ)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

2.hod

A1

 

(A11)

supluje

Jiříčková Pavla

(NP)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(VJ)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(VJ)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

M

VDT1

(A25)

supluje

Šišková Jana

(DJ)

 

2.hod

M

VDT2

(A25)

spojí

Šišková Jana

(DL)

 

3.hod

PR

 

(A25)

změna

Hádrová Lenka

 
 

1. hod školní akce

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.- 8. hod exkurze

1.B

4.hod

Z

 

(A35)

supluje

Kolařík Tomáš

(HJ)

 

5.hod

N2

 

(A35)

supluje

Ambrožová Jana

(PU)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

F

 

(A23)

výměna <<

Šubert Radim

z 19.6. (Po) 2.hod

 

1.hod

CJ

   

výměna >>

 

na 19.6. (Po) 2.hod

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

0.- 8. hod exkurze

2.A

1.- 8. hod exkurze

2.B

2.hod

Z

 

(A35)

supluje

Kolařík Tomáš

(VJ)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

5.hod

MF1

2MS1

(A21)

spojí

Krahulcová Iveta

(TP)

 

5.hod

D

2bc1

(A11)

supluje

Salajová Alena

(SG)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

D

 

(A11)

supluje

Salajová Alena

(NP)

 

3.hod

M

Č1

(A28)

spojí

Jančíková Marie

(JU)

 

3.hod

M

M2

(A28)

změna

Jančíková Marie

 
 

4.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Jančíková Marie

(JU)

 

5.hod

MF1

2MS1

(A21)

spojí

Krahulcová Iveta

(TP)

 

5.hod

D

2bc1

(A11)

supluje

Salajová Alena

(SG)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

MS1

3MS1

 

odpadá

 

(SI)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(mim)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SC)

 

3.hod

ZSV

 

(A06)

supluje

Svozilová Helena

(SV)

 

4.hod

BI

 

(B25)

supluje

Ambrožová Jana

(VJ)

 

6.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

0.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

MS1

3MS1

 

odpadá

 

(SI)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(mim)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SC)

 

3.hod

IT

VDT1

(B31)

spojí

Marek Michal

(DL)

 

3.hod

IT

IT2

(B31)

změna

Marek Michal

 
 

4.hod

IT

VDT2

(B31)

spojí

Marek Michal

(DL)

 

4.hod

IT

IT1

(B31)

změna

Marek Michal

 
 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

0.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

MS1

3MS1

 

odpadá

 

(SI)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(mim)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SC)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

0.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

BC1

3bc1

(mim)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

1.hod

MS1

3MS1

 

odpadá

 

(SI)

 

2.hod

SPV2

3SV2

(mim)

změna

Haluza Jakub

 
 

2.hod

BS2

3BS2

(B23)

supluje

Romášek Marek

(SC)

 

5.hod

ZSV

 

(A27)

supluje

Mlateček Ivan

(OH)

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 15. hod absolvoval

O8.B

0.- 15. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři