Suplování:   Úterý 21.11.2017

datum výpisu: 4.12.2017 (12:45)

Změny v rozvrzích tříd:

O2.B

2.hod

A1

a12

(A16)

spojí

Marek Michal

(BC)

 

6.hod

Z

 

(A13)

supluje

Valoušková Barbora

(KO)

O3.A

2.hod

A1

a11

(A27)

spojí

Mekysková Lenka

(JI)

 

2.hod

A1

a12

(A27)

změna

Mekysková Lenka

 
 

3.hod

CH

 

(A34)

výměna <<

Šimková Lucie

z 20.11. (Po) 4.hod

 

3.hod

M

   

výměna >>

 

na 20.11. (Po) 4.hod

 

4.hod

OV

 

(A11)

supluje

Nečasová Jelena

(KO)

O3.B

6.hod

IVT

IVT1

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

6.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(DJ)

O4.A

3.hod

A1

a11

(A06)

spojí

Moudrá Renata

(BC)

O4.B

7.hod

HV

   

přesun >>

 

na 22.11. (St) 1.hod

O5.B

1.hod

Z

 

(A25)

přesun <<

Pechová Ilona

z 8.hod

 

1.hod

D

   

odpadá

 

(SA)

 

2.hod

BI

 

(A25)

supluje

Svobodová Radka

(SA)

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 1.hod

2.B

4.hod

MS1

2ms1

(A23)

spojí

Krahulcová Iveta

(PU)

O6.A

3.hod

M

 

(A25)

supluje

Šišková Jana

(SA)

3.A

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

4.hod

A1

 

(A37)

supluje

Moudrá Renata

(SA)

 

7.hod

AS1

3As1

 

odpadá

 

(BC)

3.B

5.hod

CH

 

(A31)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 20.11. (Po) 8.hod

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(PU)

 

7.hod

AS1

3As1

 

odpadá

 

(BC)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 20.11. (Po) 2.hod

O7.A

7.hod

AS1

3As1

 

odpadá

 

(BC)

O7.B

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KO)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KO)

 

7.hod

AS1

3As1

 

odpadá

 

(BC)

4.A

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(BM)

 

1.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Dopita Lukáš

(SC)

 

6.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(SA)

4.B

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(BM)

 

1.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(JI)

 

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Dopita Lukáš

(SC)

 

6.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(SA)

O8.A

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Dopita Lukáš

(SC)

 

4.hod

A1

a11

(A35)

spojí

Marek Michal

(BC)

 

4.hod

A1

a12

(A35)

změna

Marek Michal

 

O8.B

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Dopita Lukáš

(SC)

 

6.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(SA)

 

Zpracováno v systému Bakaláři