Suplování:   Středa 20.12.2017

datum výpisu: 19.12.2017 (15:27)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

BI

 

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(PP)

 

3.hod

F

 

(A23)

supluje

Dopita Jaroslav

(MU)

O1.B

4.hod

F

 

(A23)

supluje

Dopita Jaroslav

(MU)

O2.A

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Šimková Lucie

(ME)

 

3.hod

IVT

 

(B31)

supluje

Střídecký František

(CH)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

3.hod

Z

 

(A28)

supluje

Kolařík Tomáš

(AI)

 

4.hod

SP

s21

(A03)

supluje

Salajová Alena

(AI)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1., 2. hod beseda

O4.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3., 4. hod beseda

1.A

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

6., 7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 4. hod exkurze

O5.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Salajová Alena

(AI)

 

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Salajová Alena

(AI)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Ropová Denisa

(ME)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

D

 

(A25)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

4.hod

M

 

(A35)

supluje

Hájková Ivanka

(PD)

 

5.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

4.hod

BI

 

(A38)

supluje

Šimková Lucie

(CH)

 

5.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

4.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Pechová Ilona

(PP)

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

4.hod

SPV2

4SV2

(Aula)

změna

Haluza Jakub

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

1.hod

M

Č2

(A31)

spojí

Průšová Anna

(CH)

 

2.hod

M

Č1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(CH)

 

3.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Marek Michal

(PP)

 

4.hod

SPV2

4SV2

(Aula)

změna

Haluza Jakub

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

1.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

1.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

2.hod

CJ

M1

(A27)

spojí

Hnízdilová Hana

(PD)

 

3.hod

CJ

M2

(A25)

spojí

Hnízdilová Hana

(PD)

 

4.hod

SPV2

4SV2

(Aula)

změna

Haluza Jakub

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři