Suplování:   Pátek 22.12.2017

datum výpisu: 21.12.2017 (8:13)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2. hod bruslení

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O1.B

1.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Moudrá Renata

(CJ)

 

2. hod bruslení

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O2.A

2. hod bruslení

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O2.B

2. hod bruslení

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O3.A

3. hod bruslení

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O3.B

3. hod bruslení

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O4.A

3. hod bruslení

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

O4.B

3. hod bruslení

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod třídnické práce

1.A

2.hod

HV

VV

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(SH)

 

3.hod

A1

a12

(A02)

supluje

Hádrová Lenka

(CJ)

 

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

2.hod

D

VV

(A18)

supluje

Salajová Alena

(VB)

 

4., 5. hod bruslení

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

4., 5. hod bruslení

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

4., 5. hod bruslení

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(BZ)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(BZ)

 

3.hod

M

Č1

(A34)

spojí

Matoušek Lukáš

(VB)

 

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

D

 

(B25)

supluje

Vanča Jaromír

(SR)

 

3.hod

D

 

(A16)

supluje

Salajová Alena

(PD)

 

4., 5. hod bruslení

3.B

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(PS)

 

3.hod

M

Č1

(A01)

spojí

Jančíková Marie

(PS)

 

4., 5. hod bruslení

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

4., 5. hod bruslení

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

3.hod

A1

 

(B25)

supluje

Schwartzhoff Steven

(SR)

 

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

2.hod

CJ

 

(A16)

supluje

Hnízdilová Hana

(PS)

 

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

1.hod

BI

 

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(PD)

 

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři