Suplování:   Úterý 30.1.2018

datum výpisu: 29.1.2018 (15:17)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

3.hod

BI

 

(A02)

supluje

Lakomá Šárka

(PL)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(ML)

 

5.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Přikrylová Dita

(PL)

 

6.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Přikrylová Dita

(PL)

O2.B

3.hod

Z

 

(A13)

výměna <<

Kolařík Tomáš

z 6.hod

 

3.hod

D

   

výměna >>

 

na 6.hod

 

6.hod

D

 

(A13)

výměna <<

Divišová Kateřina

z 3.hod

 

6.hod

Z

   

výměna >>

 

na 3.hod

O3.A

1.hod

N2

n21

(A11)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

2.hod

A1

a12

(A27)

spojí

Jiříčková Pavla

(ME)

 

4.hod

Z

 

(A04)

změna

Kolařík Tomáš

 

O3.B

1.hod

N2

n21

(A11)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

3.hod

D

 

(A01)

změna

Oříšková Hana

 
 

5.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Dopita Jaroslav

(DL)

 

6.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Dopita Jaroslav

(DL)

O4.A

7.hod

M

 

(A28)

supluje

Rašková Hana

(KO)

1.A

4.hod

N2

n21

(A03)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

1.B

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

2.A

1.hod

M

Č1

(A21)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

2.hod

M

Č2

(A21)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

4.hod

IV

2IV1

(B21)

supluje

Dopita Jaroslav

(DL)

2.B

4.hod

IV

2IV1

(B21)

supluje

Dopita Jaroslav

(DL)

 

9.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

O6.A

4.hod

IV

2IV1

(B21)

supluje

Dopita Jaroslav

(DL)

 

6.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(ME)

O6.B

2.hod

N2

n21

(A38)

supluje

Havlík Vratislav

(PL)

 

4.hod

IV

2IV1

(B21)

supluje

Dopita Jaroslav

(DL)

3.A

8.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Romášek Marek

(DL)

 

9.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Romášek Marek

(DL)

O7.A

1.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Romášek Marek

(DL)

 

2.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Romášek Marek

(DL)

 

3.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Jiříčková Pavla

(ME)

4.A

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Marková Magdaléna

(SC)

 

5.hod

RA1

4ra1

(B12)

supluje

Becková Eva

(ME)

 

6.hod

PSY3

4PS3

 

odpadá

 

(HN)

4.B

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Marková Magdaléna

(SC)

 

5.hod

RA1

4ra1

(B12)

supluje

Becková Eva

(ME)

 

6.hod

PSY3

4PS3

 

odpadá

 

(HN)

O8.A

3.hod

SPV2

4sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Marková Magdaléna

(SC)

 

6.hod

PSY3

4PS3

 

odpadá

 

(HN)

O8.B

2.hod

A1

 

(A36)

supluje

Ropová Denisa

(ML)

 

3.hod

SPV2

4sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

3.hod

BS2

4BS2

(B23)

supluje

Marková Magdaléna

(SC)

 

4.hod

D

 

(A36)

supluje

Oříšková Hana

(HN)

 

6.hod

PSY3

4PS3

 

odpadá

 

(HN)

 

Zpracováno v systému Bakaláři