Suplování:   Středa 31.1.2018

datum výpisu: 30.1.2018 (11:46)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

CJ

 

(A11)

supluje

Pospíšil Aleš

(KO)

 

6. hod třídnické práce

O1.B

3.hod

A1

a12

(A04)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

5.hod

A1

 

(A11)

supluje

Jiříčková Pavla

(KO)

 

6. hod třídnické práce

O2.A

6. hod třídnické práce

O2.B

1.hod

A1

a11

(A28)

změna

Marek Michal

 
 

2.hod

CJ

 

(A05)

změna

Valoušková Barbora

 
 

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(ZV)

 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(ZV)

 

6. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Šimková Lucie

(ME)

 

6. hod třídnické práce

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

M

 

(A11)

supluje

Škvařil Luděk

(KO)

 

6. hod třídnické práce

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(ZV)

 

2.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(ZV)

 

6. hod třídnické práce

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

CH

 

(A35)

změna

Marková Magdaléna

 
 

6. hod třídnické práce

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

6. hod třídnické práce

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

4.hod

A1

a12

(B03)

změna

Hádrová Lenka

 
 

6. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

6., 7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O5.B

4.hod

BI

 

(A01)

změna

Svobodová Radka

 
 

6. hod třídnické práce

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

N2

n21

(A25)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

3.hod

D

 

(A02)

změna

Vanča Jaromír

 
 

6. hod třídnické práce

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

6. hod třídnické práce

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

M

Č1

(A37)

spojí

Matoušek Lukáš

(SA)

 

4.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Matoušek Lukáš

(SA)

 

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod třídnické práce

O6.B

2.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Ropová Denisa

(ME)

 

6. hod třídnické práce

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

2.hod

BI

 

(B34)

supluje

Svobodová Radka

(SA)

 

6. hod třídnické práce

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

6. hod třídnické práce

 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

0.hod

BI

 

(B23)

přesun <<

Lakomá Šárka

z 1.2. (Čt) 8.hod

 

6. hod třídnické práce

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

6. hod třídnické práce

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

5.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(SA)

 

6. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

5.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(SA)

 

6. hod třídnické práce

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

6. hod třídnické práce

O8.B

5.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(SA)

 

6. hod třídnické práce

 

Zpracováno v systému Bakaláři