Suplování:   Úterý 13.2.2018

datum výpisu: 13.2.2018 (7:59)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

4.hod

D

 

(A01)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 15.2. (Čt) 5.hod

 

4.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ML)

 

4.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KL)

O2.A

0.- 15. hod lyžařský kurz

O2.B

0.- 15. hod lyžařský kurz

O3.A

1.hod

N2

n22

(B15)

změna

Hlaváčková Anna

 
 

2.hod

A1

a12

(A27)

spojí

Jiříčková Pavla

(ME)

 

4.hod

CH

 

(A34)

supluje

Šimková Lucie

(KO)

O3.B

1.hod

N2

n22

(B15)

změna

Hlaváčková Anna

 

O4.A

7.hod

CH

 

(A34)

supluje

Doleželová Marcela

(KO)

O4.B

2.hod

SP

s22

(A06)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

1.A

4.hod

SP

s21

(A03)

spojí

Hlaváčková Anna

(SJ)

 

5.hod

HV

 

(A05)

supluje

Juráková Ivana

(SJ)

 

7.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Muller Michal

 
 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

8.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Muller Michal

 
 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

1.B

4.hod

SP

s21

(A03)

spojí

Hlaváčková Anna

(SJ)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

6. hod oběd

O5.A

1.hod

Z

 

(A11)

výměna <<

Pechová Ilona

z 12.2. (Po) 1.hod

 

1.hod

CJ

   

výměna >>

 

na 12.2. (Po) 1.hod

 

3.hod

SP

s21

(A13)

spojí

Jaime-Cardona Adela

(SJ)

O5.B

3.hod

SP

s21

(A13)

změna

Jaime-Cardona Adela

 

2.B

9.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

O6.A

1.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(HJ)

 

4.hod

FM

2FM1

(A23)

spojí

Krahulcová Iveta

(JA)

 

6.hod

A1

a12

(B15)

spojí

Ropová Denisa

(ME)

O6.B

4.hod

FM

2FM1

(A23)

spojí

Krahulcová Iveta

(JA)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 12.2. (Po) 2.hod

3.B

8.hod

D

   

odpadá

 

(SJ)

O7.A

3.hod

A1

a12

(B31)

změna

Romášek Marek

 
 

3.hod

A1

a11

(B31)

spojí

Romášek Marek

(ME)

 

6.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(SJ)

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 14.2. (St) 3.hod

O7.B

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KO)

 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

2.hod

CH

 

(A35)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 16.2. (Pá) 6.hod

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(KO)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

3.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(JA)

 

6.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(SJ)

4.A

5.hod

RA1

4ra1

(B12)

spojí

Ropová Denisa

(ME)

 

6.hod

MS3

4MS3

 

odpadá

 

(JA)

4.B

5.hod

RA1

4ra1

(B12)

spojí

Ropová Denisa

(ME)

 

6.hod

MS3

4MS3

 

odpadá

 

(JA)

O8.A

3.hod

SPV2

4sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

6.hod

MS3

4MS3

 

odpadá

 

(JA)

O8.B

2.hod

ZSV

 

(A36)

supluje

Hádrová Lenka

(ML)

 

3.hod

SPV2

4sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

6.hod

MS3

4MS3

 

odpadá

 

(JA)

 

Zpracováno v systému Bakaláři