Suplování:   Čtvrtek 15.2.2018

datum výpisu: 15.2.2018 (8:33)

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

A05

 

olym

olym

olym

olym

olym

olym

olym

               

A13

   

bese

bese

                       

A16

 

olym

olym

olym

olym

olym

olym

olym

               

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(BZ)

O1.B

2.hod

CJ

 

(A02)

supluje

Valoušková Barbora

(NJ)

 

5. hod oběd

O2.A

0.- 15. hod lyžařský kurz

O2.B

0.- 15. hod lyžařský kurz

O3.A

2.hod

N2

n22

(A06)

změna

Hlaváčková Anna

 
 

2.hod

SP

s21

(A06)

spojí

Hlaváčková Anna

(JC)

 

3.hod

D

 

(A18)

přesun <<

Divišová Kateřina

z 7.hod

 

4.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Lakomá Šárka

z 6.hod

 

5.hod

CH

 

(A35)

přesun <<

Šimková Lucie

z 8.hod

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

6. hod oběd

O3.B

2.hod

N2

n22

(A06)

změna

Hlaváčková Anna

 
 

2.hod

SP

s21

(A06)

spojí

Hlaváčková Anna

(JC)

 

5.hod

VV

Vv1

 

odpadá

 

(VB)

 

6.hod

VV

Vv2

 

odpadá

 

(VB)

O4.A

5.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Hádrová Lenka

(BC)

 

6.hod

PR

 

(B25)

přesun <<

Hádrová Lenka

z 8.hod

 

8.hod

PR

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

7. hod oběd

O4.B

3.hod

CJ

 

(A28)

změna

Pospíšil Aleš

 

1.A

2.hod

D

 

(A03)

přesun <<

Salajová Alena

z 8.hod

 

4.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Valoušková Barbora

(CH)

 

8.hod

D

   

přesun >>

 

na 2.hod

1.B

4.hod

D

 

(A04)

přesun <<

Salajová Alena

z 7.hod

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

5. hod oběd

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

3.hod

RU

r21

(A25)

spojí

Hlaváčková Anna

(NJ)

 

3.hod

N2

n21

(A25)

spojí

Hlaváčková Anna

(VA)

 

5.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Oříšková Hana

 
 

5.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

6.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Oříšková Hana

 
 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

O5.B

2.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Marek Michal

(MD)

 

3.hod

RU

r21

(A25)

spojí

Hlaváčková Anna

(NJ)

 

3.hod

SP

s21

(B11)

supluje

Schwartzhoff Steven

(JC)

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 14.2. (St) 4.hod

2.A

2.hod

DK1

2DK1

(A11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

6.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ZV)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ZV)

2.B

4.hod

CJ

 

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(KO)

 

6.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

O6.A

2.hod

DK1

2DK1

(A11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

2.hod

FM

2FM1

(A24)

spojí

Rašková Hana

(JA)

 

4.hod

RU

r21

(A27)

spojí

Vanča Jaromír

(NJ)

 

4.hod

FR

f21

(A28)

změna

Berard Marion

 
 

4.hod

SP

s21

(A28)

spojí

Berard Marion

(JC)

O6.B

2.hod

DK1

2DK1

(A11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

2.hod

FM

2FM1

(A24)

spojí

Rašková Hana

(JA)

 

4.hod

RU

r21

(A27)

spojí

Vanča Jaromír

(NJ)

 

4.hod

N2

n21

(B03)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

4.hod

FR

f21

(A28)

změna

Berard Marion

 
 

4.hod

SP

s21

(A28)

spojí

Berard Marion

(JC)

3.A

1.hod

A1

a11

(A36)

supluje

Hádrová Lenka

(MD)

 

3.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Havlík Vratislav

(KO)

 

4.hod

DK1

3DK1

(A11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

4.hod

AS1

3As1

(B13)

supluje

Marek Michal

(BC)

 

7.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

3.B

2.hod

BI

 

(A18)

přesun <<

Šimková Lucie

z 14.2. (St) 9.hod

 

3.hod

TSP2

3TSP

(B25)

supluje

Svobodová Radka

(ZV)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

4.hod

DK1

3DK1

(A11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

4.hod

AS1

3As1

(B13)

supluje

Marek Michal

(BC)

 

7.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

 

8.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(BC)

O7.A

1.hod

ZSV

Chl

(A35)

supluje

Svozilová Helena

(ML)

 

1.hod

ZSV

Dív

(A35)

spojí

Svozilová Helena

(KL)

 

2.hod

BI

 

(B34)

přesun <<

Lakomá Šárka

z 8.hod

 

3.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Havlík Vratislav

(KO)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

4.hod

DK1

3DK1

(A11)

změna

Havlík Vratislav

 
 

4.hod

AS1

3As1

(B13)

supluje

Marek Michal

(BC)

 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

5. hod oběd

O7.B

1.hod

M

   

odpadá

 

(JA)

 

2.hod

CJ

 

(A28)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

3.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Havlík Vratislav

(KO)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

4.hod

AS1

3As1

(B13)

supluje

Marek Michal

(BC)

 

Zpracováno v systému Bakaláři