Suplování:   Středa 28.3.2018

datum výpisu: 27.3.2018 (11:05)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

A1

 

(A11)

supluje

Corrigan Johana

(MU)

 

4. hod akademie

O1.B

4. hod akademie

O2.A

2.hod

CH

 

(A38)

supluje

Šimková Lucie

(SH)

 

3.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Krychtálková Kamila

(SH)

 

5.hod

M

Č1

(A05)

spojí

Škvařil Luděk

(PL)

 

4. hod akademie

 

6. hod oběd

O2.B

2.hod

F

 

(A21)

supluje

Nevlud Pavel

(VB)

 

4. hod akademie

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O3.A

4., 5. hod divadlo

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

 

6. hod oběd

O3.B

1.hod

F

 

(A28)

změna

Nevlud Pavel

 
 

4., 5. hod divadlo

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

 

6. hod oběd

O4.A

4., 5. hod divadlo

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

 

6. hod oběd

O4.B

4., 5. hod divadlo

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

 

6. hod oběd

1.A

3.hod

FR

f21

(A05)

spojí

Hlaváčková Anna

(BM)

 

4., 5. hod divadlo

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

 

6. hod oběd

1.B

3.hod

FR

f21

(A05)

spojí

Hlaváčková Anna

(BM)

 

4., 5. hod divadlo

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

 

6. hod oběd

O5.A

4., 5. hod divadlo

 

7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

 

6. hod oběd

O5.B

4., 5. hod divadlo

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

 

6. hod oběd

2.A

1.hod

M

 

(A35)

změna

Šišková Jana

 
 

4., 5. hod divadlo

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

 

6. hod oběd

2.B

4., 5. hod divadlo

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

 

6. hod oběd

O6.A

4., 5. hod divadlo

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

 

6. hod oběd

O6.B

4., 5. hod divadlo

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod akademie

 

6. hod oběd

3.A

3.hod

F

 

(A21)

změna

Škvařil Luděk

 
 

2. hod beseda

 

4. hod akademie

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

4. hod akademie

 

6. hod oběd

 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

4. hod akademie

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O7.B

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 5. hod akademie

 

6. hod oběd

4.A

4.hod

FS2

4FS2

(A21)

supluje

Krahulcová Iveta

(SB)

 

5.hod

PSY3

4PS3

 

odpadá

 

(HN)

 

5.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(SA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

5.hod

PSY3

4PS3

 

odpadá

 

(HN)

 

5.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(SA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4.hod

FS2

4FS2

(A21)

supluje

Krahulcová Iveta

(SB)

 

5.hod

PSY3

4PS3

 

odpadá

 

(HN)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

2.hod

CJ

Č1

(A36)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

2.hod

CJ

M1

(A36)

spojí

Hnízdilová Hana

(PD)

 

3.hod

CJ

Č2

(A36)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

3.hod

CJ

M2

(A36)

spojí

Hnízdilová Hana

(PD)

 

4.hod

FS2

4FS2

(A21)

supluje

Krahulcová Iveta

(SB)

 

5.hod

PSY3

4PS3

 

odpadá

 

(HN)

 

5.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(SA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři