Suplování:   Pondělí 21.5.2018

datum výpisu: 20.5.2018 (17:28)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

AK

 

(A01)

supluje

Schwartzhoff Steven

(AI)

 

4.hod

M

 

(A04)

supluje

Matoušek Lukáš

(MU)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

3.hod

M

 

(A02)

supluje

Přikrylová Dita

(PL)

 

4.hod

M

 

(B23)

supluje

Přikrylová Dita

(LA)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

A1

a12

(A04)

supluje

Schwartzhoff Steven

(HD)

 

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

CJ

M1

(A06)

spojí

Valoušková Barbora

(DM)

 

2.hod

CJ

M2

(A06)

spojí

Valoušková Barbora

(DM)

 

3.hod

M

 

(A27)

supluje

Šišková Jana

(NP)

 

4.hod

D

 

(A18)

supluje

Divišová Kateřina

(DM)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

A1

a11

(B34)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

1.hod

A1

a12

(B34)

spojí

Jiříčková Pavla

(ME)

 

2.hod

N2

n21

(A27)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

2.hod

N2

n22

(A27)

změna

Hlaváčková Anna

 
 

4.hod

CH

 

(B25)

změna

Šimková Lucie

 
 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

TV

 

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(HN)

 

2.hod

N2

n21

(A27)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

2.hod

N2

n22

(A27)

změna

Hlaváčková Anna

 
 

3.hod

A1

Č1

(A28)

spojí

Pechová Ilona

(HN)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

F

 

(A26)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

2.hod

F

 

(A23)

supluje

Krahulcová Iveta

(RA)

 

4.hod

SP

s21

(A16)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

M

 

(A27)

supluje

Střídecký František

(RM)

 

2.hod

TV

 

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(MK)

 

3.hod

M

 

(A18)

supluje

Střídecký František

(AI)

 

4.hod

SP

s22

(A16)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

3.hod

M

 

(A26)

supluje

Škvařil Luděk

(MK)

 

4.hod

Z

 

(A03)

supluje

Kolařík Tomáš

(NP)

 

6., 7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

2.hod

M

M2

(A24)

změna

Hájková Ivanka

 
 

3.hod

CJ

Č1

(B11)

změna

Juráková Ivana

 
 

3.hod

M

M1

(A06)

změna

Hájková Ivanka

 
 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

2.hod

M

 

(A18)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

3.hod

RU

r21

(B17)

supluje

Krejzová Jana

(NJ)

 

3.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Ropová Denisa

(SJ)

 

4.hod

M

IVT1

(A24)

supluje

Hájková Ivanka

(SB)

 

4.hod

M

Č2

(A24)

spojí

Hájková Ivanka

(PP)

 

5., 7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

2.hod

BI

 

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(HD)

 

3.hod

RU

r21

(B17)

supluje

Krejzová Jana

(NJ)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

D

 

(B25)

supluje

Vanča Jaromír

(HN)

 

4.hod

M

 

(A23)

supluje

Šišková Jana

(HN)

 

5.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Juráková Ivana

(PU)

 

4.hod

CJ

 

(A15)

změna

Juráková Ivana

 
 

10.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

11.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

12.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

13.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

5.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

4.hod

RU

r21

(A05)

spojí

Vanča Jaromír

(NJ)

 

4.hod

FR

f21

(A06)

změna

Berard Marion

 
 

5., 6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

M

 

(A24)

supluje

Jančíková Marie

(SG)

 

2.hod

M

 

(A28)

supluje

Škvařil Luděk

(SB)

 

3.hod

A1

 

(A24)

supluje

Marek Michal

(VB)

 

4.hod

RU

r21

(A05)

spojí

Vanča Jaromír

(NJ)

 

4.hod

FR

f21

(A06)

změna

Berard Marion

 
 

4.hod

N2

n21

(A06)

spojí

Berard Marion

(PL)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

F

 

(A13)

supluje

Škvařil Luděk

(PD)

 

2.hod

D

 

(A16)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

3.hod

BI

 

(B34)

spojí

Šimková Lucie

(SA)

 

4.hod

M

 

(A26)

supluje

Krahulcová Iveta

(SA)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

VDT

 

(B31)

supluje

Střídecký František

(PU)

 

3.hod

BI

Č2

(B34)

supluje

Šimková Lucie

(CH)

 

3.hod

BI

M2

(B34)

spojí

Šimková Lucie

(PU)

 

4.hod

A1

Č1

(A13)

supluje

Schwartzhoff Steven

(CH)

 

4.hod

A1

M1

(A13)

spojí

Schwartzhoff Steven

(PU)

 

10.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

11.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

12.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

13.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

0.hod

DGN

DGN

 

odpadá

 

(PU)

 

1.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(SJ)

 

2.hod

M

a11

(A05)

supluje

Jančíková Marie

(ME)

 

2.hod

M

a12

(A05)

spojí

Jančíková Marie

(RM)

 

4.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SH)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

0.hod

DGN

DGN

 

odpadá

 

(PU)

 

1.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(SJ)

 

2.hod

A1

a12

(A13)

změna

Marek Michal

 
 

2.hod

A1

a11

(A13)

spojí

Marek Michal

(PP)

 

3.hod

AS1

 

(B25)

supluje

Schwartzhoff Steven

(LA)

 

4.hod

VDT

 

(B31)

supluje

Střídecký František

(ML)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři