Suplování:   Úterý 22.5.2018

datum výpisu: 18.5.2018 (12:08)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

M

 

(A01)

supluje

Matoušek Lukáš

(PP)

 

3.hod

A1

 

(B31)

supluje

Matoušek Lukáš

(SH)

 

4.hod

A1

 

(A05)

supluje

Pechová Ilona

(SH)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

3.hod

A1

 

(A02)

supluje

Jiříčková Pavla

(PL)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(ML)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

D

a11

(A18)

spojí

Divišová Kateřina

(MM)

 

1.hod

D

a12

(A18)

supluje

Divišová Kateřina

(HD)

 

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

 

4.hod

M

 

(A04)

supluje

Nevlud Pavel

(SL)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

HV

 

(A06)

supluje

Juráková Ivana

(SL)

 

2.hod

HV

a11

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(MM)

 

2.hod

HV

a12

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(BC)

 

3.hod

Z

 

(A13)

supluje

Kolařík Tomáš

(DI)

 

4.hod

CJ

 

(A06)

supluje

Krychtálková Kamila

(VB)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

N2

n21

(A11)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

2.hod

A1

a11

(A18)

supluje

Corrigan Johana

(JI)

 

2.hod

A1

a12

(A18)

spojí

Corrigan Johana

(ME)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

N2

n21

(A11)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

2.hod

TV

 

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(LA)

 

3.hod

A1

 

(A11)

supluje

Pechová Ilona

(OH)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

3.hod

A1

a11

(A28)

supluje

Schwartzhoff Steven

(BC)

 

5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Pechová Ilona

(RD)

 

2.hod

F

s22

(A13)

supluje

Krahulcová Iveta

(SJ)

 

3.hod

D

 

(A18)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(PS)

 

4.hod

D

 

(A02)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(ST)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

M

Č1

(A04)

spojí

Nevlud Pavel

(CH)

 

2.hod

M

Č2

(A05)

spojí

Nevlud Pavel

(CH)

 

2.hod

M

M2

(A05)

změna

Nevlud Pavel

 
 

4.hod

N2

n21

(A03)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

4.hod

SP

s21

(A03)

spojí

Hlaváčková Anna

(SJ)

 

4.hod

FR

f21

(A16)

spojí

Havlík Vratislav

(BM)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

A1

a12

(A04)

spojí

Corrigan Johana

(HD)

 

4.hod

SP

s21

(A03)

spojí

Hlaváčková Anna

(SJ)

 

4.hod

FR

f21

(A16)

spojí

Havlík Vratislav

(BM)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

M

 

(B23)

supluje

Matoušek Lukáš

(PP)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(NJ)

 

3.hod

N2

n21

(A16)

spojí

Jaime-Cardona Adela

(VA)

 

3.hod

SP

s21

(A16)

spojí

Jaime-Cardona Adela

(SJ)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(NJ)

 

3.hod

SP

s21

(A16)

změna

Jaime-Cardona Adela

 
 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

M

Č1

(A27)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

1.hod

M

M1

(A27)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

M

Č2

(A23)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

2.hod

M

M2

(A23)

změna

Šišková Jana

 
 

4.hod

A1

2BC1

(B23)

supluje

Moudrá Renata

(MK)

 

4.hod

IV

2IV1

(B31)

spojí

Jančíková Marie

(DL)

 

4.hod

MS1

2Ms1

(A23)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

4.hod

AS1

2as1

(A15)

supluje

Matoušek Lukáš

(RD)

 

4.hod

A1

2BC1

(B23)

supluje

Moudrá Renata

(MK)

 

4.hod

MS1

2ms1

(A01)

supluje

Přikrylová Dita

(PU)

 

4.hod

IV

2IV1

(B31)

spojí

Jančíková Marie

(DL)

 

11.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

12.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

13.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

2.hod

RU

r21

(A16)

spojí

Havlík Vratislav

(NJ)

 

2.hod

FR

f21

(A16)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

2.hod

N2

n21

(A24)

změna

Vanča Jaromír

 
 

4.hod

IV

2IV1

(B31)

spojí

Jančíková Marie

(DL)

 

4.hod

FM

2FM1

(B31)

změna

Jančíková Marie

 
 

4.hod

BC1

2Bc1

(A15)

spojí

Matoušek Lukáš

(SG)

 

4.hod

MS1

2Ms1

(A23)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

D

 

(A24)

supluje

Vanča Jaromír

(SB)

 

2.hod

RU

r21

(A16)

spojí

Havlík Vratislav

(NJ)

 

2.hod

FR

f21

(A16)

supluje

Havlík Vratislav

(BM)

 

2.hod

N2

n21

(A24)

spojí

Vanča Jaromír

(PL)

 

4.hod

IV

2IV1

(B31)

spojí

Jančíková Marie

(DL)

 

4.hod

FM

2FM1

(B31)

změna

Jančíková Marie

 
 

4.hod

BC1

2Bc1

(A15)

spojí

Matoušek Lukáš

(SG)

 

4.hod

MS1

2Ms1

(A23)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

F

Dív

(A03)

spojí

Škvařil Luděk

(OH)

 

1.hod

F

Chl

(A03)

supluje

Škvařil Luděk

(MU)

 

2.hod

ZSV

Dív

(A27)

spojí

Haluza Jakub

(OH)

 

2.hod

ZSV

Chl

(A27)

supluje

Haluza Jakub

(MU)

 

3.hod

M

 

(B34)

změna

Přikrylová Dita

 
 

4.hod

CJ

 

(A24)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

A1

 

(A15)

supluje

Schwartzhoff Steven

(SB)

 

3.hod

ZSV

 

(B23)

supluje

Haluza Jakub

(CH)

 

11.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

12.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

13.hod

SPT

SPT7

 

odpadá

 

(XK)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Romášek Marek

(DL)

 

2.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Romášek Marek

(DL)

 

3.hod

M

a11

(A01)

supluje

Šišková Jana

(ME)

 

3.hod

M

a12

(A01)

spojí

Šišková Jana

(RM)

 

4.hod

CJ

 

(A18)

supluje

Juráková Ivana

(PS)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

4.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři