Suplování:   Středa 23.5.2018

datum výpisu: 21.5.2018 (8:58)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

HV

 

(A01)

supluje

Juráková Ivana

(PP)

 

3.hod

M

 

(A16)

supluje

Rašková Hana

(MU)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

M

 

(A02)

supluje

Přikrylová Dita

(PL)

 

3.hod

M

a12

(A28)

supluje

Přikrylová Dita

(JI)

 

3.hod

AK

ak1

(B11)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

4.hod

Z

 

(A16)

supluje

Pechová Ilona

(MU)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

F

 

(A23)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

2.hod

M

 

(A05)

supluje

Škvařil Luděk

(SH)

 

3.hod

F

 

(A18)

supluje

Krahulcová Iveta

(SH)

 

4.hod

D

 

(A05)

supluje

Vanča Jaromír

(PL)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

D

a11

(A05)

spojí

Divišová Kateřina

(MM)

 

1.hod

D

a12

(A05)

supluje

Divišová Kateřina

(BC)

 

2.hod

M

 

(A06)

supluje

Přikrylová Dita

(VB)

 

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(OH)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(OH)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Corrigan Johana

(JI)

 

2.hod

F

 

(A27)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

3.hod

Z

 

(A27)

supluje

Kolařík Tomáš

(CH)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

3.hod

CH

 

(A25)

změna

Šimková Lucie

 
 

4.hod

CH

 

(A13)

supluje

Šimková Lucie

(HN)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Zbořilová Vendula

(ML)

 

2.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Zbořilová Vendula

(ML)

 

3.hod

HV

 

(B34)

supluje

Corrigan Johana

(AI)

 

4.hod

RU

r21

(A03)

změna

Krejzová Jana

 
 

4.hod

SP

s21

(A18)

spojí

Hlaváčková Anna

(AI)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

CH

 

(A16)

supluje

Marková Magdaléna

(HD)

 

3.hod

A1

a11

(A03)

spojí

Moudrá Renata

(RD)

 

4.hod

RU

r21

(A03)

změna

Krejzová Jana

 
 

4.hod

SP

s22

(A03)

spojí

Krejzová Jana

(SJ)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

ZSV

IVT2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ST)

 

1.hod

ZSV

IVT1

(B34)

supluje

Haluza Jakub

(DJ)

 

2.hod

ZSV

IVT2

(B31)

supluje

Haluza Jakub

(ST)

 

2.hod

ZSV

IVT1

(B31)

spojí

Haluza Jakub

(DJ)

 

3.hod

N2

n21

(A05)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

3.hod

RU

r21

(A04)

změna

Krejzová Jana

 
 

3.hod

SP

s21

(A04)

spojí

Krejzová Jana

(SJ)

 

3.hod

FR

f21

(A05)

spojí

Hlaváčková Anna

(BM)

 

4.hod

CH

 

(B25)

změna

Marková Magdaléna

 
 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

RU

r21

(A04)

změna

Krejzová Jana

 
 

3.hod

SP

s21

(A04)

spojí

Krejzová Jana

(SJ)

 

3.hod

FR

f21

(A05)

spojí

Hlaváčková Anna

(BM)

 

4.hod

A1

a12

(A04)

spojí

Corrigan Johana

(HD)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

BI

 

(B23)

supluje

Šimková Lucie

(HD)

 

4.hod

F

 

(A06)

změna

Nevlud Pavel

 
 

5.- 7., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

TV

Dív

(TvK)

spojí

Klíč Bronislav

(OH)

 

1.hod

TV

Chl

(TvK)

změna

Klíč Bronislav

 
 

2.hod

TV

Dív

(TvK)

spojí

Klíč Bronislav

(OH)

 

2.hod

TV

Chl

(TvK)

změna

Klíč Bronislav

 
 

3.hod

F

 

(A26)

změna

Šišková Jana

 
 

4.hod

M

 

(A25)

supluje

Šišková Jana

(SR)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

RU

r21

(B25)

spojí

Vanča Jaromír

(NJ)

 

2.hod

N2

n21

(B25)

supluje

Vanča Jaromír

(PL)

 

4.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Schwartzhoff Steven

(JI)

 

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

RU

r21

(B25)

spojí

Vanča Jaromír

(NJ)

 

3.hod

CJ

Č1

(A06)

změna

Juráková Ivana

 
 

3.hod

CJ

M1

(A06)

spojí

Juráková Ivana

(PU)

 

4.hod

CJ

Č2

(B34)

změna

Juráková Ivana

 
 

4.hod

CJ

M2

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(PU)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

2.hod

M

 

(A23)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

3.hod

M

M1

(B13)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

0., 5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

M

 

(A28)

supluje

Škvařil Luděk

(SG)

 

2.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Moudrá Renata

(JI)

 

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Marková Magdaléna

(SR)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

A1

a11

(A06)

změna

Moudrá Renata

 
 

1.hod

A1

a12

(A06)

spojí

Moudrá Renata

(RD)

 

4.hod

M

 

(A26)

změna

Přikrylová Dita

 
 

5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

BI

 

(A03)

supluje

Šimková Lucie

(DM)

 

3.hod

F

 

(B31)

supluje

Nevlud Pavel

(SB)

 

4.hod

CJ

   

odpadá

 

(CH)

 

5., 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

N2

 

(A18)

supluje

Vanča Jaromír

(PS)

 

2.hod

M

 

(A18)

supluje

Nevlud Pavel

(PS)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Jančíková Marie

(KK)

 

2.hod

M

M2

(A13)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

M

Č2

(A13)

spojí

Jančíková Marie

(KK)

 

4.hod

CJ

a12

(B23)

spojí

Krychtálková Kamila

(MM)

 

4.hod

CJ

a11

(B23)

supluje

Krychtálková Kamila

(PP)

 

5.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři