Suplování:   Čtvrtek 24.5.2018

datum výpisu: 23.5.2018 (12:17)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

D

 

(A13)

supluje

Sadílková Zdeňka

(AI)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

M

 

(A02)

supluje

Přikrylová Dita

(NJ)

 

3.hod

CJ

 

(A02)

supluje

Sadílková Zdeňka

(PL)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

HV

a11

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(MM)

 

1.hod

HV

a12

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(HD)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(OH)

 

2.hod

D

 

(A13)

supluje

Divišová Kateřina

(VB)

 

3.hod

AK

 

(B31)

supluje

Schwartzhoff Steven

(DM)

 

4.hod

M

 

(A03)

supluje

Rašková Hana

(SL)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

N2

n21

(A01)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

2.hod

N2

n22

(A01)

změna

Hlaváčková Anna

 
 

2.hod

A1

r21

(A15)

supluje

Pechová Ilona

(KR)

 

2.hod

SP

s21

(A15)

spojí

Pechová Ilona

(JC)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

F

 

(A11)

změna

Nevlud Pavel

 
 

2.hod

N2

n21

(A01)

spojí

Hlaváčková Anna

(PL)

 

2.hod

N2

n22

(A01)

změna

Hlaváčková Anna

 
 

2.hod

A1

r21

(A15)

supluje

Pechová Ilona

(KR)

 

2.hod

SP

s21

(A15)

spojí

Pechová Ilona

(JC)

 

3.hod

M

 

(A05)

supluje

Škvařil Luděk

(HN)

 

4.hod

M

 

(A05)

změna

Škvařil Luděk

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

2.hod

M

 

(A03)

supluje

Nevlud Pavel

(DM)

 

3.hod

VDT

VDT2

(A16)

spojí

Dopita Lukáš

(DJ)

 

3.hod

VDT

VDT1

(A16)

změna

Dopita Lukáš

 
 

4.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(DJ)

 

4.hod

VDT

VDT1

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

VDT

 

(B31)

supluje

Střídecký František

(RM)

 

3.hod

M

 

(A18)

supluje

Střídecký František

(PS)

 

4.hod

A1

a11

(B23)

spojí

Moudrá Renata

(RD)

 

4.hod

A1

a12

(B23)

změna

Moudrá Renata

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

A1

 

(A03)

supluje

Corrigan Johana

(HJ)

 

4.hod

IVT

 

(A18)

supluje

Střídecký František

(CH)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

2.hod

CJ

 

(A04)

supluje

Juráková Ivana

(HA)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

M

 

(A01)

supluje

Matoušek Lukáš

(DM)

 

2.hod

A1

a11

(B23)

spojí

Jiříčková Pavla

(PP)

 

2.hod

A1

a12

(B23)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

3.hod

A1

r21

(B13)

supluje

Jiříčková Pavla

(NJ)

 

3.hod

N2

n21

(A28)

změna

Vanča Jaromír

 
 

3.hod

SP

s21

(A28)

spojí

Vanča Jaromír

(SJ)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

2.hod

A1

a11

(B17)

změna

Corrigan Johana

 
 

3.hod

A1

r21

(B13)

supluje

Jiříčková Pavla

(NJ)

 

3.hod

SP

s21

(A25)

spojí

Hlaváčková Anna

(JC)

 

4.hod

N2

 

(A25)

supluje

Hlaváčková Anna

(SI)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

CJ

2BC1

(B25)

supluje

Sadílková Zdeňka

(MK)

 

2.hod

IV

2IV1

(B34)

změna

Dopita Lukáš

 
 

3.hod

HV

 

(A26)

supluje

Přikrylová Dita

(SI)

 

4.hod

HV

 

(B25)

supluje

Přikrylová Dita

(HN)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

CJ

2BC1

(B25)

supluje

Sadílková Zdeňka

(MK)

 

2.hod

CJ

2ms1

(B25)

spojí

Sadílková Zdeňka

(PU)

 

2.hod

IV

2IV1

(B34)

změna

Dopita Lukáš

 
 

3.hod

A1

 

(A15)

supluje

Moudrá Renata

(SG)

 

4.hod

A1

 

(A11)

supluje

Mekysková Lenka

(KO)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

1.hod

N2

 

(A27)

supluje

Vanča Jaromír

(SI)

 

2.hod

IV

2IV1

(B34)

změna

Dopita Lukáš

 
 

2.hod

FM

2FM1

(A28)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

BC1

2Bc1

(A28)

spojí

Jančíková Marie

(SG)

 

3.hod

A1

a11

(A23)

spojí

Mekysková Lenka

(RD)

 

3.hod

A1

a12

(A23)

změna

Mekysková Lenka

 
 

4.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

4.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(JC)

 

4.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(VA)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

IV

2IV1

(B34)

změna

Dopita Lukáš

 
 

2.hod

FM

2FM1

(A28)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

BC1

2Bc1

(A28)

spojí

Jančíková Marie

(SG)

 

3.hod

M

 

(A24)

supluje

Jančíková Marie

(VB)

 

4.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

 

4.hod

FR

f21

 

odpadá

 

(BM)

 

4.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

4.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(JC)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

A1

a12

(A16)

spojí

Moudrá Renata

(RD)

 

3.hod

CJ

3BS2

(B23)

supluje

Krychtálková Kamila

(LA)

 

3.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Havlík Vratislav

(KO)

 

4.hod

BC1

3BC1

 

odpadá

 

(MK)

 

4.hod

AS1

3As1

 

odpadá

 

(BC)

 

4.hod

AS1

3aS1

 

odpadá

 

(HD)

 

5., 7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

3.hod

CJ

3BS2

(B23)

supluje

Krychtálková Kamila

(LA)

 

3.hod

BI

3TSP

(B25)

supluje

Šimková Lucie

(ZV)

 

3.hod

M

3FS2

(A27)

supluje

Rašková Hana

(SB)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

4.hod

MF1

3FM1

 

odpadá

 

(KH)

 

4.hod

BC1

3BC1

 

odpadá

 

(MK)

 

4.hod

AS1

3As1

 

odpadá

 

(BC)

 

4.hod

AS1

3aS1

 

odpadá

 

(HD)

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

TV

Chl

(TvL)

spojí

Klíč Bronislav

(ML)

 

1.hod

TV

Dív

(TvL)

změna

Klíč Bronislav

 
 

2.hod

TV

Chl

(TvL)

spojí

Klíč Bronislav

(ML)

 

2.hod

TV

Dív

(TvL)

změna

Klíč Bronislav

 
 

3.hod

CJ

3BS2

(B23)

supluje

Krychtálková Kamila

(LA)

 

3.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Havlík Vratislav

(KO)

 

3.hod

M

3CH2

(A27)

spojí

Rašková Hana

(MK)

 

3.hod

M

3FS2

(A27)

supluje

Rašková Hana

(SB)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

4.hod

MF1

3FM1

 

odpadá

 

(KH)

 

4.hod

BC1

3bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

4.hod

AS1

3As1

 

odpadá

 

(BC)

 

4.hod

AS1

3aS1

 

odpadá

 

(HD)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

CJ

 

(A25)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

3.hod

ZS2

3ZS2

(A11)

supluje

Havlík Vratislav

(KO)

 

3.hod

M

3CH2

(A27)

spojí

Rašková Hana

(MK)

 

3.hod

M

3FS2

(A27)

supluje

Rašková Hana

(SB)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

4.hod

MF1

3FM1

 

odpadá

 

(KH)

 

4.hod

BC1

3bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

4.hod

AS1

3As1

 

odpadá

 

(BC)

 

4.hod

AS1

3aS1

 

odpadá

 

(HD)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři