Suplování:   Pátek 25.5.2018

datum výpisu: 24.5.2018 (7:50)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Moudrá Renata

(JI)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

A1

 

(A05)

supluje

Marek Michal

(PL)

 

2.hod

Z

 

(A05)

supluje

Kolařík Tomáš

(LA)

 

3.hod

M

 

(A05)

supluje

Škvařil Luděk

(HN)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

3.hod

A1

 

(A06)

supluje

Schwartzhoff Steven

(DM)

 

4.hod

F

 

(A23)

změna

Nevlud Pavel

 
 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

A1

a11

(B13)

supluje

Corrigan Johana

(JI)

 

4.hod

OV

 

(B25)

supluje

Nečasová Jelena

(LA)

 

0., 5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

F

 

(A23)

supluje

Nevlud Pavel

(LA)

 

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

Z

 

(A02)

supluje

Kolařík Tomáš

(AI)

 

3.hod

M

M1

(B23)

změna

Rašková Hana

 
 

4.hod

M

M2

(A01)

změna

Rašková Hana

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

F

 

(B31)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

3.hod

F

 

(A18)

supluje

Krahulcová Iveta

(KO)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

VV

VV

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(VB)

 

2.hod

VV

VV

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(VB)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

M

 

(B23)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

2.hod

CJ

 

(A16)

změna

Přibylová Petra

 
 

3.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(JI)

 

4.hod

D

 

(A25)

změna

Divišová Kateřina

 
 

0., 5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

M

IVT1

(A28)

spojí

Šišková Jana

(SB)

 

1.hod

M

M1

(A28)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

CJ

IVT1

(A27)

spojí

Sadílková Zdeňka

(SB)

 

2.hod

CJ

Č2

(A27)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

3.hod

M

IVT2

(A25)

spojí

Šišková Jana

(SB)

 

3.hod

M

Č1

(A25)

supluje

Šišková Jana

(SA)

 

4.hod

IVT

IVT2

(B31)

supluje

Střídecký František

(SB)

 

4.hod

IVT

M2

(B31)

spojí

Střídecký František

(SI)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

D

 

(A02)

supluje

Vanča Jaromír

(DM)

 

3.hod

N2

n21

(B25)

supluje

Vanča Jaromír

(PL)

 

4.hod

A1

a12

(A27)

spojí

Moudrá Renata

(JI)

 

0., 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

M

 

(A24)

změna

Průšová Anna

 
 

2.hod

TSP

 

(B23)

supluje

Zbořilová Vendula

(SG)

 

3.hod

A1

n21

(B13)

supluje

Marek Michal

(HL)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Becková Eva

(RD)

 

4.hod

D

 

(A18)

supluje

Vanča Jaromír

(SJ)

 

0., 5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(OH)

 

2.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Klíč Bronislav

(OH)

 

3.hod

M

Č1

(A11)

spojí

Matoušek Lukáš

(VB)

 

3.hod

M

M1

(A11)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

4.hod

M

Č2

(A11)

spojí

Matoušek Lukáš

(VB)

 

4.hod

M

M2

(A11)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

F

 

(A25)

změna

Škvařil Luděk

 
 

2.hod

M

 

(B25)

supluje

Rašková Hana

(SR)

 

4.hod

M

Č1

(A02)

spojí

Přikrylová Dita

(SA)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

3.hod

M

 

(A24)

změna

Průšová Anna

 
 

4.hod

A1

a11

(B23)

spojí

Becková Eva

(RD)

 

4.hod

A1

a12

(B23)

změna

Becková Eva

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

M

 

(A11)

supluje

Jančíková Marie

(PS)

 

3.hod

M

Č1

(A01)

spojí

Jančíková Marie

(PS)

 

4.hod

M

Č2

(A06)

spojí

Jančíková Marie

(PS)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

0., 5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 7. hod maturitní zkoušky

O8.A

1.- 7. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři