Suplování:   Středa 30.5.2018

datum výpisu: 29.5.2018 (17:16)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

A1

a11

(A01)

supluje

Berard Marion

(MT)

 

3.hod

D

 

(A03)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(MU)

O1.B

3.hod

A1

a12

(A18)

supluje

Přibylová Petra

(JI)

 

4.hod

M

 

(A06)

supluje

Přikrylová Dita

(MU)

O2.A

1.hod

F

 

(A26)

změna

Krahulcová Iveta

 

O2.B

1.hod

A1

a12

(A05)

supluje

Jiříčková Pavla

(BC)

 

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(ZV)

 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(ZV)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.- 8. hod exkurze

O3.B

1.- 8. hod exkurze

O4.A

1.- 4. hod testy

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.- 4. hod testy

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

3.hod

SP

s21

(A05)

spojí

Hlaváčková Anna

(SJ)

 

3.hod

FR

f21

(A11)

změna

Berard Marion

 
 

5.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Ropová Denisa

(SL)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

SP

s21

(A05)

spojí

Hlaváčková Anna

(SJ)

 

3.hod

FR

f21

(A11)

změna

Berard Marion

 
 

4.hod

CJ

a11

(B25)

supluje

Juráková Ivana

(CJ)

 

4.hod

CJ

a12

(B25)

spojí

Juráková Ivana

(HD)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

2.hod

ZSV

 

(B23)

supluje

Hádrová Lenka

(MT)

 

3.hod

CH

 

(A34)

supluje

Doleželová Marcela

(PE)

 

5.hod

A1

a11

(B03)

přesun <<

Přibylová Petra

z 6.hod

 

5.hod

A1

a12

(B11)

přesun <<

Jiříčková Pavla

z 6.hod

 

6.hod

CJ

 

(A02)

přesun <<

Přibylová Petra

z 7.hod

 

6.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

6.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7. hod oběd

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.- 8. hod exkurze

2.A

1.hod

D

 

(B25)

supluje

Vanča Jaromír

(SI)

 

4.hod

ZSV

a11

(B23)

spojí

Hnízdilová Hana

(MD)

 

4.hod

ZSV

a12

(B23)

supluje

Hnízdilová Hana

(JI)

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

0.- 8. hod exkurze

O6.A

0.hod

CH

   

odpadá

 

(SG)

 

1.hod

A1

 

(A11)

supluje

Mekysková Lenka

(PE)

 

3.hod

CJ

M1

(A02)

spojí

Sadílková Zdeňka

(MT)

 

4.hod

CJ

M2

(A01)

spojí

Sadílková Zdeňka

(MT)

 

5.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(KL)

 

6.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(KL)

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

M

 

(A24)

supluje

Škvařil Luděk

(SG)

 

3.hod

ZSV

 

(A24)

supluje

Mlateček Ivan

(SR)

 

4.hod

M

 

(A03)

změna

Škvařil Luděk

 
 

5.hod

ZSV

 

(A02)

změna

Mlateček Ivan

 
 

7. hod oběd

3.A

1.- 9. hod sportovní kurz

3.B

4.hod

CJ

 

(A04)

změna

Chaloupková Helena

 
 

9.hod

BI

   

odpadá

 

(SL)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

5.hod

D

 

(A18)

supluje

Pospíšil Aleš

(SJ)

 

6.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

4.hod

A1

a12

(A13)

supluje

Berard Marion

(MM)

 

4.hod

A1

a11

(B03)

změna

Přibylová Petra

 
 

6.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 15. hod absolvoval

O8.B

0.- 15. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři