Suplování:   Čtvrtek 31.5.2018

datum výpisu: 31.5.2018 (8:51)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

A1

a11

(A01)

supluje

Schwartzhoff Steven

(MT)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

4.hod

A1

a12

(A02)

supluje

Pechová Ilona

(JI)

O2.A

1.hod

A1

a11

(A05)

supluje

Becková Eva

(MM)

 

4.hod

HV

 

(B25)

změna

Juráková Ivana

 

O2.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

5.hod

D

 

(B23)

přesun <<

Divišová Kateřina

z 7.hod

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O3.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

CJ

 

(A01)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

PR

 

(B23)

supluje

Hádrová Lenka

(RM)

 

4.hod

A1

a11

(A26)

spojí

Moudrá Renata

(RD)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

5.hod

CH

Chp1

(A35)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 7.hod

 

5.hod

F

Fp1

(A21)

přesun <<

Nevlud Pavel

z 7.hod

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

1.B

5.hod

Z

Bip1

(B25)

supluje

Kolařík Tomáš

(ZV)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O5.A

0.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

 

3.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

1., 2. hod testy

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

3.hod

SP

s21

(A05)

změna

Jaime-Cardona Adela

 
 

1., 2. hod testy

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

0.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

 

1.hod

F

 

(A04)

změna

Škvařil Luděk

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

2.hod

AS1

2as1

(A03)

supluje

Becková Eva

(RD)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

0.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

 

1.- 4. hod testy

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O6.B

0.hod

LAN

LAN1

 

odpadá

 

(DI)

 

5.hod

D

 

(A04)

změna

Vanča Jaromír

 
 

1.- 4. hod testy

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.hod

D

a11

(A11)

spojí

Sadílková Zdeňka

(MD)

 

1.hod

D

a12

(A11)

supluje

Sadílková Zdeňka

(RD)

 

2.hod

ZSV

 

(B34)

změna

Haluza Jakub

 
 

3.hod

SPV2

3SV2

(A28)

změna

Haluza Jakub

 
 

4.hod

MS1

3MS1

(A24)

supluje

Rašková Hana

(MT)

 

4.hod

AS1

3As1

(A05)

změna

Becková Eva

 
 

4.hod

AS1

3aS1

(A05)

spojí

Becková Eva

(HD)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

4.hod

AS1

3As1

(A05)

změna

Becková Eva

 
 

4.hod

AS1

3aS1

(A05)

spojí

Becková Eva

(HD)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

3.hod

SPV2

3SV2

(A28)

změna

Haluza Jakub

 
 

4.hod

MS1

3MS1

(A24)

supluje

Rašková Hana

(MT)

 

4.hod

AS1

3As1

(A05)

změna

Becková Eva

 
 

4.hod

AS1

3aS1

(A05)

spojí

Becková Eva

(HD)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

3.hod

SPV2

3SV2

(A28)

změna

Haluza Jakub

 
 

4.hod

MS1

3MS1

(A24)

supluje

Rašková Hana

(MT)

 

4.hod

AS1

3As1

(A05)

změna

Becková Eva

 
 

4.hod

AS1

3aS1

(A05)

spojí

Becková Eva

(HD)

 

5.hod

D

 

(A18)

supluje

Pospíšil Aleš

(SJ)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 15. hod absolvoval

O8.B

0.- 15. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři