Suplování:   Pátek 1.6.2018

datum výpisu: 1.6.2018 (9:36)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

HV

 

(A04)

změna

Juráková Ivana

 

O1.B

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SH)

 

4.hod

OV

 

(B23)

supluje

Nečasová Jelena

(SH)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

4.hod

A1

 

(A05)

supluje

Hádrová Lenka

(SV)

 

5.hod

OV

 

(A36)

supluje

Hnízdilová Hana

(SV)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

M

 

(A02)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

3.hod

CJ

 

(A06)

změna

Chaloupková Helena

 
 

7.hod

VV

Vv1

 

odpadá

 

(VB)

 

8.hod

VV

Vv2

 

odpadá

 

(VB)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

CJ

 

(A04)

supluje

Hnízdilová Hana

(SV)

 

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Mlateček Ivan

(KL)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Mlateček Ivan

(KL)

 

5.hod

A1

 

(A02)

supluje

Jiříčková Pavla

(ML)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

D

 

(A18)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

3.hod

M

Č1

(A28)

spojí

Rašková Hana

(KK)

 

3.hod

M

M1

(A28)

změna

Rašková Hana

 
 

4.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Rašková Hana

(KK)

 

4.hod

M

M2

(A28)

změna

Rašková Hana

 
 

5.hod

CH

 

(A34)

změna

Doleželová Marcela

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.- 8. hod exkurze

1.A

1.hod

VV

VV

(mim)

změna

Svozilová Helena

 
 

2.hod

HV

HV

(A03)

změna

Juráková Ivana

 
 

2.hod

VV

VV

(mim)

změna

Svozilová Helena

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

VV

VV

(mim)

změna

Valoušková Barbora

 
 

2.hod

HV

HV

(A03)

změna

Juráková Ivana

 
 

2.hod

VV

VV

(mim)

změna

Valoušková Barbora

 
 

3.hod

Z

 

(A13)

supluje

Kolařík Tomáš

(ZV)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

1.hod

M

 

(A03)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

2.hod

CJ

 

(A02)

změna

Přibylová Petra

 
 

4.hod

D

 

(A18)

změna

Divišová Kateřina

 
 

5.hod

VV

Vv

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(SH)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

M

IVT1

(A21)

spojí

Šišková Jana

(SB)

 

1.hod

M

M1

(A21)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

CJ

IVT1

(A11)

spojí

Sadílková Zdeňka

(SB)

 

2.hod

CJ

Č2

(A11)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

3.hod

CJ

IVT2

(A11)

spojí

Sadílková Zdeňka

(SB)

 

3.hod

CJ

Č1

(A11)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

4.hod

M

IVT2

(A02)

spojí

Šišková Jana

(SB)

 

4.hod

M

M2

(A02)

změna

Šišková Jana

 
 

5.hod

VV

Vv

(B34)

spojí

Juráková Ivana

(SH)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

CH

 

(A05)

změna

Doleželová Marcela

 
 

4.hod

A1

a11

(B03)

změna

Moudrá Renata

 
 

4.hod

A1

a12

(B04)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

5.hod

M

 

(A25)

supluje

Šišková Jana

(SR)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

4.hod

Z

 

(A13)

supluje

Kolařík Tomáš

(ZV)

 

5.hod

A1

a12

(B03)

změna

Moudrá Renata

 
 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

0.- 9. hod exkurze

O6.B

0.- 9. hod exkurze

3.A

1.hod

A1

 

(B25)

supluje

Ropová Denisa

(SV)

 

3.hod

A1

 

(A16)

supluje

Ropová Denisa

(PD)

 

4.hod

CJ

M1

(A01)

spojí

Sadílková Zdeňka

(PD)

 

5.hod

CJ

M2

(A01)

spojí

Sadílková Zdeňka

(PD)

 

2. hod přednáška

3.B

2.hod

BI

 

(A31)

změna

Šimková Lucie

 
 

5.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Marek Michal

(ST)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

5.hod

D

 

(A18)

supluje

Pospíšil Aleš

(SJ)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

5.hod

M

 

(A05)

změna

Jančíková Marie

 
 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(ML)

 

2., 3. hod přednáška

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 15. hod absolvoval

O8.B

0.- 15. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři