Suplování:   Středa 20.6.2018

datum výpisu: 19.6.2018 (10:11)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

A1

a11

(A01)

supluje

Berard Marion

(MT)

 

3.hod

CJ

 

(A18)

supluje

Přibylová Petra

(MU)

 

4.hod

OV

 

(A06)

přesun <<

Svozilová Helena

z 19.6. (Út) 7.hod

 

4.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

CJ

 

(A01)

supluje

Přibylová Petra

(MT)

O1.B

2.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Berard Marion

(CJ)

 

3.hod

A1

a12

(B26)

supluje

Hádrová Lenka

(JI)

 

4.hod

AK

 

(A04)

supluje

Schwartzhoff Steven

(MU)

 

5.hod

AK

 

(A11)

supluje

Schwartzhoff Steven

(KO)

O2.A

5.hod

CJ

Č1

(A02)

změna

Pavlíková Lucie

 

O2.B

3.hod

M

Dív

(A06)

supluje

Doleželová Marcela

(OH)

 

3.hod

M

Chl

(A06)

spojí

Doleželová Marcela

(ZV)

 

4.hod

CJ

Dív

(B23)

supluje

Valoušková Barbora

(OH)

 

4.hod

CJ

Chl

(B23)

spojí

Valoušková Barbora

(ZV)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Přibylová Petra

(ME)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

M

 

(A11)

supluje

Škvařil Luděk

(KO)

 

4.hod

CH

 

(A36)

supluje

Šimková Lucie

(HN)

 

5.hod

M

 

(A38)

supluje

Rašková Hana

(OH)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(ZV)

 

2.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(ZV)

 

4.hod

PR

r21

(B11)

supluje

Hádrová Lenka

(KR)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

4.hod

PR

r21

(B11)

supluje

Hádrová Lenka

(KR)

 

4.hod

SP

s22

(B12)

supluje

Ropová Denisa

(SJ)

 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

3.hod

M

r21

(A35)

spojí

Rašková Hana

(KR)

 

3.hod

M

s21

(A35)

supluje

Rašková Hana

(SJ)

 

5.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Moudrá Renata

(CJ)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

2.- 8. hod exkurze

O5.A

1.- 10. hod exkurze

O5.B

1.hod

ZSV

Dív

(A25)

spojí

Hádrová Lenka

(OH)

 

1.hod

ZSV

Chl

(A25)

supluje

Hádrová Lenka

(KL)

 

2.hod

BI

Dív

(B23)

spojí

Svobodová Radka

(OH)

 

2.hod

BI

Chl

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(KL)

 

6.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(CJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.- 10. hod exkurze

2.B

2.hod

M

r21

(A28)

supluje

Rašková Hana

(NJ)

 

5.hod

BI

 

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(ZV)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

CJ

M1

(A02)

spojí

Sadílková Zdeňka

(MT)

 

4.hod

CJ

M2

(A01)

spojí

Sadílková Zdeňka

(MT)

 

5.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Lakomá Šárka

(KL)

 

6.hod

TV

Chl

(T1)

supluje

Lakomá Šárka

(KL)

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Becková Eva

(ME)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

4.hod

M

 

(A35)

supluje

Rašková Hana

(PD)

 

5. hod beseda

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

5.hod

D

r21

(A03)

supluje

Vanča Jaromír

(NJ)

 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

5.hod

D

 

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(SJ)

 

6.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

6.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.hod

CJ

Č1

(A26)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

2.hod

CJ

Č2

(A04)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

3.hod

CJ

 

(A04)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

4.hod

A1

a12

(B17)

změna

Marek Michal

 
 

6.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

6.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 15. hod absolvoval

O8.B

0.- 15. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři