Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018

datum výpisu: 20.6.2018 (9:04)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(BZ)

 

3.hod

A1

a12

(A06)

supluje

Berard Marion

(CJ)

 

4.hod

D

 

(A18)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

1.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(PD)

 

2.hod

BI

 

(A02)

supluje

Lakomá Šárka

(NJ)

 

4.hod

A1

a11

(A01)

supluje

Marek Michal

(CJ)

O2.A

3.hod

D

 

(A23)

změna

Divišová Kateřina

 
 

4.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(JU)

O2.B

4.hod

CJ

 

(A26)

supluje

Valoušková Barbora

(SL)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(BZ)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Oříšková Hana

(BZ)

 

5.hod

D

 

(B23)

přesun <<

Divišová Kateřina

z 7.hod

 

7.hod

D

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

CH

   

odpadá

 

(SL)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.- 6. hod exkurze

1.A

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

M

 

(A04)

supluje

Hájková Ivanka

(JU)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

3.hod

RU

r21

(A27)

supluje

Krejzová Jana

(NJ)

 

3.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SJ)

 

5.hod

TV

Dív

(TvL)

supluje

Mlateček Ivan

(BZ)

 

6.hod

TV

Dív

(TvL)

supluje

Mlateček Ivan

(BZ)

O5.B

2.hod

A1

a11

(A25)

supluje

Matoušek Lukáš

(CJ)

 

3.hod

RU

r21

(A27)

supluje

Krejzová Jana

(NJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

DK1

2DK1

(mim)

supluje

Vanča Jaromír

(HV)

 

6.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

6.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(NJ)

O6.A

2.hod

DK1

2DK1

(mim)

supluje

Vanča Jaromír

(HV)

 

3.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Marek Michal

(ME)

 

4.hod

RU

r21

(A28)

supluje

Krejzová Jana

(NJ)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Berard Marion

(ME)

 

2.hod

DK1

2DK1

(mim)

supluje

Vanča Jaromír

(HV)

 

4.hod

RU

r21

(A28)

supluje

Krejzová Jana

(NJ)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

4.hod

DK1

3DK1

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(HV)

 

5.hod

CJ

 

(A04)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

4.hod

DK1

3DK1

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(HV)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

4.hod

DK1

3DK1

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(HV)

 

6.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Marek Michal

(ME)

 

6.hod

A1

a12

(B17)

supluje

Hádrová Lenka

(RM)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.hod

M

 

(A35)

změna

Jančíková Marie

 
 

2.hod

CJ

 

(A28)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

5.hod

D

 

(A18)

supluje

Pospíšil Aleš

(SJ)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 15. hod absolvoval

O8.B

0.- 15. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři