Suplování:   Úterý 11.9.2018

datum výpisu: 10.9.2018 (13:31)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

BI

 

(A05)

supluje

Svobodová Gabriela

(RA)

 

3.hod

A1

 

(A05)

supluje

Fojtík Jakub

(PS)

 

4.hod

A1

 

(A05)

supluje

Pechová Ilona

(MU)

 

5.hod

Z

 

(A05)

supluje

Kolařík Tomáš

(OH)

O1.B

5.hod

M

 

(A06)

supluje

Přikrylová Dita

(MU)

O2.B

5.hod

A1

a11

(A37)

změna

Corrigan Johana

 

O3.A

5.hod

CH

 

(A13)

výměna <<

Jestřábová Lucie

z 12.9. (St) 5.hod

 

5.hod

D

   

výměna >>

 

na 12.9. (St) 5.hod

O3.B

2.hod

N2

 

(A26)

supluje

Hlaváček Josef

(RA)

O4.B

4.hod

N2

 

(A11)

supluje

Hlaváček Josef

(OH)

1.A

1.- 8. hod sportovní kurz

1.B

4.hod

CJ

 

(RŠ4)

supluje

Valoušková Barbora

(PU)

 

9.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 13.9. (Čt) 5.hod

O5.A

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

O5.B

7.hod

A1

a12

(A03)

změna

Staňková Alena

 

2.A

1.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Kolařík Tomáš

z 8.hod

 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(LA)

 

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

M

 

(A31)

přesun <<

Nevlud Pavel

z 10.9. (Po) 6.hod

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(LA)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

5.hod

FR

f21

(RŠ8)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

6.hod

AS1

2AS1

(A05)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

2.B

5.hod

FR

f21

(RŠ8)

změna

Jiříčková Pavla

 
 

6.hod

AS1

2AS1

(A05)

změna

Schwartzhoff Steven

 

O6.A

3.hod

TV

Dív

(TvK)

spojí

Bálintová Zuzana

(KL)

 

4.hod

TV

Dív

(TvK)

spojí

Bálintová Zuzana

(KL)

O6.B

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

3.A

3.hod

MS1

3Ms1

(A38)

spojí

Šišková Jana

(RA)

 

3.hod

DK1

3DK1

(A24)

změna

Havlík Vratislav

 
 

6.hod

IT

IT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(MM)

 

7.hod

IT

IT1

(B31)

spojí

Střídecký František

(MM)

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HN)

 

9.hod

CH

   

přesun >>

 

na 12.9. (St) 8.hod

3.B

3.hod

MS1

2ms1

(A38)

supluje

Šišková Jana

(PU)

 

5.hod

M

 

(A38)

supluje

Doleželová Marcela

(PU)

O7.A

2.hod

N2

n21

(A15)

spojí

Jiříčková Pavla

(VA)

 

3.hod

MS1

3Ms1

(A38)

spojí

Šišková Jana

(RA)

 

3.hod

DK1

3DK1

(A24)

změna

Havlík Vratislav

 
 

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

O7.B

3.hod

MS1

3Ms1

(A38)

spojí

Šišková Jana

(RA)

 

3.hod

DK1

3DK1

(A24)

změna

Havlík Vratislav

 
 

4.hod

ZSV

 

(A24)

přesun <<

Staňková Alena

z 8.hod

 

4.hod

D

   

odpadá

 

(VA)

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

4.A

4.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(PS)

 

7.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(VA)

4.B

0.- 13. hod exkurze

O8.A

1.hod

M

 

(RŠ12)

supluje

Jančíková Marie

(PS)

 

3.hod

A1

a11

(A03)

změna

Moudrá Renata

 
 

4.hod

BS3

4bs3

(A04)

supluje

Romášek Marek

(LA)

 

4.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(PS)

 

6.hod

A1

 

(A03)

supluje

Romášek Marek

(PS)

O8.B

4.hod

BS3

4bs3

(A04)

supluje

Romášek Marek

(LA)

 

4.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(PS)

 

Zpracováno v systému Bakaláři