Suplování:   Středa 3.10.2018

datum výpisu: 2.10.2018 (8:45)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

5.hod

A1

a11

(T2)

změna

Hádrová Lenka

 

O2.A

5.hod

CH

 

(A01)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 6.hod

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(MU)

 

6. hod oběd

O2.B

4.hod

M

 

(A02)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 4.10. (Čt) 7.hod

 

4.hod

F

   

odpadá

 

(MU)

 

5.hod

CJ

Č1

(ŠK)

přesun <<

Pavlíková Lucie

z 7.hod

 

5.hod

M

M1

(B31)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 7.hod

 

7.hod

CJ

Č2

(A02)

přesun <<

Pavlíková Lucie

z 8.hod

 

7.hod

M

M2

(A01)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 8.hod

 

7.hod

CJ

Č1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

M

M1

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

8.hod

CJ

Č2

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

M

M2

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

6. hod oběd

O3.A

1.hod

CJ

 

(A13)

přesun <<

Pavlíková Lucie

z 1.10. (Po) 8.hod

 

1.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

8.hod

OV

   

přesun >>

 

na 4.10. (Čt) 7.hod

O3.B

5. hod oběd

O4.B

8.hod

CH

   

odpadá

 

(JL)

1.A

2.hod

D

 

(A03)

supluje

Oříšková Hana

(KO)

2.B

9.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

3.A

3.hod

CHS2

3CH2

(B34)

změna

Svobodová Gabriela

 

3.B

3.hod

CHS2

3CH2

(B34)

změna

Svobodová Gabriela

 

O7.A

3.hod

CHS2

3CH2

(B34)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

3.hod

SPV2

3Sv2

(A16)

spojí

Haluza Jakub

(SC)

O7.B

3.hod

CHS2

3CH2

(B34)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

7.hod

A1

a11

(A26)

přesun <<

Ropová Denisa

z 8.hod

 

7.hod

A1

a12

(A24)

přesun <<

Jiříčková Pavla

z 8.hod

 

8.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

6. hod oběd

4.A

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(LA)

 

4.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(MU)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(MU)

4.B

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(LA)

O8.A

3.hod

A1

 

(RŠ12)

supluje

Moudrá Renata

(LA)

 

4.hod

CHS2

4CH2

(B34)

změna

Marková Magdaléna

 
 

4.hod

BS2

4BS2

 

odpadá

 

(LA)

 

4.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(MU)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(MU)

O8.B

2.hod

ZSV

 

(A36)

supluje

Nečasová Jelena

(LA)

 

4.hod

CHS2

4CH2

(B34)

změna

Marková Magdaléna

 
 

4.hod

ZS2

4ZS2

 

odpadá

 

(KO)

 

Zpracováno v systému Bakaláři