Suplování:   Pátek 12.10.2018

datum výpisu: 12.10.2018 (7:54)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4. hod imatrikulace

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

4. hod imatrikulace

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

BI

 

(B25)

supluje

Romášek Marek

(SR)

 

5.hod

M

 

(A01)

supluje

Jančíková Marie

(JU)

 

6. hod oběd

O2.B

3.hod

OV

 

(A02)

supluje

Nečasová Jelena

(PD)

O3.A

7.hod

VV

Vv1

 

odpadá

 

(SH)

 

8.hod

VV

Vv2

 

odpadá

 

(SH)

O3.B

4.hod

CJ

M1

(A26)

spojí

Krychtálková Kamila

(RA)

 

5.hod

M

Č2

(A26)

spojí

Rašková Hana

(KK)

O4.A

4.hod

BI

 

(A27)

supluje

Romášek Marek

(KO)

1.A

1.hod

ZSV

VV

(A04)

spojí

Mlateček Ivan

(SH)

 

2.hod

CJ

VV

(A04)

spojí

Valoušková Barbora

(SH)

 

4. hod imatrikulace

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

ZSV

VV

(A04)

spojí

Mlateček Ivan

(SH)

 

1.hod

ZSV

HV1

(A04)

supluje

Mlateček Ivan

(JU)

 

2.hod

CJ

VV

(A04)

spojí

Valoušková Barbora

(SH)

 

2.hod

CJ

HV1

(A04)

supluje

Valoušková Barbora

(JU)

 

3.hod

F

 

(A04)

supluje

Jančíková Marie

(SI)

 

4. hod imatrikulace

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

ZSV

 

(A18)

přesun <<

Hádrová Lenka

z 8.hod

 

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 11.10. (Čt) 1.hod

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 1.hod

2.A

2.hod

M

 

(A31)

supluje

Nevlud Pavel

(KO)

2.B

1.hod

F

 

(A11)

supluje

Jančíková Marie

(KO)

 

6. hod oběd

O6.A

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 10.10. (St) 8.hod

O6.B

2.hod

A1

 

(A25)

supluje

Moudrá Renata

(SA)

 

4.hod

A1

 

(A25)

supluje

Moudrá Renata

(SA)

 

5. hod oběd

3.A

3.hod

CJ

 

(B25)

supluje

Krychtálková Kamila

(SR)

 

4.hod

CJ

 

(B25)

přesun <<

Hnízdilová Hana

z 6.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(SI)

 

6. hod oběd

3.B

1.hod

D

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

D

 

(A38)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 1.hod

 

5.hod

F

   

přesun >>

 

na 10.10. (St) 4.hod

O7.A

1.hod

M

 

(A35)

supluje

Schwartzhoff Steven

(SI)

 

4.hod

ZSV

 

(A35)

supluje

Staňková Alena

(OH)

 

5.hod

CH

 

(A35)

supluje

Svobodová Gabriela

(SA)

4.A

0.- 10. hod exkurze

4.B

1.hod

PrB

PRB

(A03)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 8.hod

 

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 9.10. (Út) 2.hod

 

6.hod

BI

   

přesun >>

 

na 8.10. (Po) 6.hod

 

8.hod

PrB

PRB

 

přesun >>

 

na 1.hod

O8.A

0.- 10. hod exkurze

O8.B

0.- 10. hod exkurze

 

Zpracováno v systému Bakaláři