Suplování:   Úterý 11.12.2018

datum výpisu: 9.12.2018 (11:57)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

M

 

(A05)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

 

2.hod

D

 

(B25)

přesun <<

Oříšková Hana

z 5.hod

 

2.hod

BI

   

odpadá

 

(SG)

 

5. hod oběd

O2.A

6. hod oběd

O2.B

6. hod oběd

O3.A

1.- 7. hod exkurze

O3.B

1.- 8. hod exkurze

O4.A

3.hod

N2

n21

(A03)

spojí

Hlaváček Josef

(PL)

O4.B

3.hod

N2

n21

(A03)

spojí

Hlaváček Josef

(PL)

1.A

1.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

2.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

2.hod

M

M2

(A03)

změna

Přikrylová Dita

 
 

3.hod

A1

 

(B25)

supluje

Fojtík Jakub

(LA)

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 10.12. (Po) 3.hod

1.B

4.hod

BI

 

(A13)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 13.12. (Čt) 9.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(PU)

 

6.hod

F

 

(A23)

supluje

Šišková Jana

(KO)

 

9.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 13.12. (Čt) 5.hod

O5.A

4.hod

IVT

VV

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(SH)

 

5.hod

IVT

VV

(B31)

supluje

Dopita Lukáš

(SH)

O5.B

4.hod

IVT

VV

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(SH)

 

5.hod

IVT

VV

(B31)

supluje

Dopita Lukáš

(SH)

2.A

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(LA)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(LA)

 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

6.hod

BC1

2BC1

 

odpadá

 

(SG)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

2.B

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

6.hod

BC1

2BC1

 

odpadá

 

(SG)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 13.12. (Čt) 4.hod

O6.A

6.hod

BC1

2BC1

 

odpadá

 

(SG)

O6.B

6.hod

BC1

2BC1

 

odpadá

 

(SG)

 

8.hod

BI

 

(B25)

výměna <<

Svobodová Radka

z 10.12. (Po) 2.hod

 

8.hod

CH

   

výměna >>

 

na 10.12. (Po) 2.hod

3.A

3.hod

MS1

3Ms1

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

8.hod

ZSV

 

(A13)

změna

Hnízdilová Hana

 

3.B

3.hod

MS1

3ms1

(A31)

supluje

Šišková Jana

(PU)

 

5.hod

F

 

(A38)

supluje

Nevlud Pavel

(PU)

O7.A

2.hod

N2

n21

(A24)

změna

Vanča Jaromír

 
 

3.hod

MS1

3Ms1

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

3.hod

BC1

3Bc1

(B23)

spojí

Marková Magdaléna

(SG)

O7.B

2.hod

N2

n21

(A24)

spojí

Vanča Jaromír

(PL)

 

3.hod

MS1

3Ms1

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

3.hod

BC1

3Bc1

(B23)

spojí

Marková Magdaléna

(SG)

4.A

4.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

4.B

2.hod

M

   

odpadá

 

(PU)

 

4.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

9.hod

PrB

PRB

 

odpadá

 

(SG)

O8.A

2.hod

CJ

 

(A11)

přesun <<

Pospíšil Aleš

z 6.hod

 

2.hod

ZSV

   

odpadá

 

(SH)

 

4.hod

BS3

4bs3

(B23)

supluje

Dopita Lukáš

(LA)

 

4.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

BC1

4bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

6. hod oběd

O8.B

4.hod

BS3

4bs3

(B23)

supluje

Dopita Lukáš

(LA)

 

4.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

BC1

4bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

Zpracováno v systému Bakaláři