Suplování:   Čtvrtek 20.12.2018

datum výpisu: 19.12.2018 (9:14)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Moudrá Renata

(HD)

 

3.hod

A1

a12

(B17)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

 

4.hod

AK

 

(A13)

supluje

Schwartzhoff Steven

(MU)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(SR)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(SR)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

Z

r21

(A06)

supluje

Kolařík Tomáš

(KR)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

Z

r21

(A06)

supluje

Kolařík Tomáš

(KR)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

3.- 7. hod exkurze

O4.B

1.hod

F

 

(A21)

supluje

Krahulcová Iveta

(NP)

 

2.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Nečasová Jelena

(KR)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

HV

TVH

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(SR)

 

2.hod

HV

TVH

(B31)

supluje

Juráková Ivana

(SR)

 

5.hod

BI

 

(A26)

supluje

Lakomá Šárka

(PD)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

HV

TVH

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(SR)

 

2.hod

HV

TVH

(B31)

supluje

Juráková Ivana

(SR)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

4.hod

CJ

M1

(A24)

spojí

Chaloupková Helena

(NP)

 

5.hod

CJ

M2

(A24)

spojí

Chaloupková Helena

(NP)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

4.hod

CJ

 

(A28)

změna

Juráková Ivana

 
 

5.hod

ZSV

 

(A35)

změna

Haluza Jakub

 
 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

4.hod

M

 

(A38)

změna

Hájková Ivanka

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O6.B

6. hod oběd

3.A

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

3.B

3.hod

FS2

3FS2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(NP)

 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O7.A

1.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Marek Michal

(HD)

 

3.hod

FS2

3FS2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(NP)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O7.B

3.hod

FS2

3FS2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(NP)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

4.A

5.hod

AS1

4aS1

 

odpadá

 

(HD)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.B

5.hod

MF1

4FM1

 

odpadá

 

(KH)

 

5.hod

AS1

4aS1

 

odpadá

 

(HD)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

5.hod

MF1

4FM1

 

odpadá

 

(KH)

 

5.hod

AS1

4aS1

 

odpadá

 

(HD)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.B

5.hod

MF1

4FM1

 

odpadá

 

(KH)

 

5.hod

AS1

4aS1

 

odpadá

 

(HD)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři