Suplování:   Pátek 21.12.2018

datum výpisu: 19.12.2018 (9:14)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2. hod bruslení

 

3., 4. hod beseda

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2. hod bruslení

 

3., 4. hod beseda

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

M

 

(B25)

supluje

Matoušek Lukáš

(SR)

 

2. hod bruslení

 

3., 4. hod beseda

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

A1

 

(B23)

supluje

Romášek Marek

(LA)

 

2. hod bruslení

 

3., 4. hod beseda

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

A1

a12

(B17)

supluje

Jiříčková Pavla

(HD)

 

3. hod bruslení

 

4. hod beseda

 

5., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

M

 

(B25)

supluje

Rašková Hana

(LA)

 

3. hod bruslení

 

4. hod beseda

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

M

Dív

(A27)

supluje

Krahulcová Iveta

(BZ)

 

1.hod

TV

TVH

(TvK)

změna

Klíč Bronislav

 
 

2.hod

HV

Dív

(A27)

supluje

Corrigan Johana

(BZ)

 

2.hod

A1

TVH

(A04)

supluje

Mekysková Lenka

(KL)

 

3. hod bruslení

 

4. hod beseda

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

TV

TVH

(TvK)

změna

Klíč Bronislav

 
 

2.hod

A1

TVH

(A04)

supluje

Mekysková Lenka

(KL)

 

3. hod bruslení

 

4. hod beseda

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

2.hod

CJ

HV2

(B13)

supluje

Chaloupková Helena

(PD)

 

4., 5. hod bruslení

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

4., 5. hod bruslení

O5.A

2.hod

A1

 

(A28)

supluje

Staňková Alena

(KK)

 

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

4., 5. hod bruslení

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

3.hod

D

 

(B34)

změna

Oříšková Hana

 
 

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

CJ

 

(A11)

změna

Přibylová Petra

 
 

4., 5. hod bruslení

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

3.hod

ZSV

 

(B25)

supluje

Hnízdilová Hana

(SR)

 

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

A1

 

(A25)

supluje

Ropová Denisa

(SI)

 

4., 5. hod bruslení

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

4., 5. hod bruslení

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

4., 5. hod bruslení

4.B

4., 5. hod bruslení

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

4., 5. hod bruslení

O8.B

3.hod

F

 

(A36)

supluje

Nevlud Pavel

(KK)

 

4., 5. hod bruslení

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři