Suplování:   Úterý 15.1.2019

datum výpisu: 14.1.2019 (12:56)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

CJ

 

(A05)

supluje

Přibylová Petra

(PS)

 

5. hod oběd

O1.B

4.hod

OV

 

(A06)

přesun <<

Hádrová Lenka

z 18.1. (Pá) 5.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(DM)

O2.B

2.hod

D

 

(A13)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 4.hod

 

2.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

 

4.hod

HV

 

(A02)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 18.1. (Pá) 6.hod

 

4.hod

D

   

přesun >>

 

na 2.hod

O3.A

3.hod

A1

a11

(B34)

supluje

Corrigan Johana

(MM)

O3.B

1.hod

A1

a11

(B23)

spojí

Přibylová Petra

(MM)

 

1.hod

A1

a12

(B23)

změna

Přibylová Petra

 
 

4.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

5.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

O4.B

1.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

2.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

1.A

5.hod

CJ

 

(A18)

přesun <<

Chaloupková Helena

z 18.1. (Pá) 6.hod

 

7.hod

A1

a11

(B13)

přesun <<

Romášek Marek

z 6.hod

 

7.hod

A1

a12

(B17)

přesun <<

Fojtík Jakub

z 6.hod

 

7.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

 

6. hod oběd

1.B

4.hod

M

 

(A31)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

 

6.hod

ZSV

 

(A04)

přesun <<

Mlateček Ivan

z 9.hod

 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

9.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 6.hod

O5.A

3.hod

D

 

(A28)

přesun <<

Apltauerová Žáková Iveta

z 16.1. (St) 5.hod

 

3.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

2.A

3.hod

M

 

(A31)

změna

Nevlud Pavel

 
 

4.hod

CH

 

(A24)

supluje

Marková Magdaléna

(HJ)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

O6.B

5.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Svobodová Radka

z 16.1. (St) 8.hod

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

8.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

3.A

6.hod

IT

IT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(MM)

 

7.hod

IT

IT1

(B31)

spojí

Střídecký František

(MM)

 

9.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

3.B

3.hod

MS1

3ms1

(B31)

spojí

Střídecký František

(PU)

 

5.hod

M

 

(A31)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

 

8.hod

VDT

VDT2

 

odpadá

 

(DL)

 

9.hod

VDT

VDT1

 

odpadá

 

(DL)

O7.A

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

O7.B

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 17.1. (Čt) 5.hod

 

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

4.A

2.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Svobodová Radka

z 18.1. (Pá) 5.hod

 

2.hod

F

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

F

 

(A23)

přesun <<

Škvařil Luděk

z 2.hod

 

3.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

4.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(PS)

4.B

2.hod

M

 

(A31)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

 

4.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(PS)

O8.A

1.hod

CJ

   

odpadá

 

(PS)

 

2.hod

M

 

(A35)

přesun <<

Jančíková Marie

z 14.1. (Po) 6.hod

 

2.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 18.1. (Pá) 4.hod

 

4.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(PS)

 

6. hod oběd

O8.B

2.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Romášek Marek

(MM)

 

4.hod

DS3

4DS3

 

odpadá

 

(PS)

 

Zpracováno v systému Bakaláři