Suplování:   Úterý 22.1.2019

datum výpisu: 22.1.2019 (13:14)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5.hod

M

 

(A05)

supluje

Rašková Hana

(OH)

 

3., 4. hod beseda

O1.B

1.hod

AK

ak2

(B13)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

5.hod

CJ

 

(A06)

supluje

Hnízdilová Hana

(MU)

O2.A

3.hod

D

 

(A18)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SR)

O3.A

2.hod

HV

 

(A13)

supluje

Corrigan Johana

(KO)

O3.B

8.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

O4.B

4.hod

N2

 

(A11)

supluje

Hlaváček Josef

(OH)

 

1., 2. hod beseda

1.A

1.- 10. hod lyžařský kurz

1.B

2.hod

D

 

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(MK)

 

4.hod

M

 

(A31)

supluje

Hájková Ivanka

(PU)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O5.A

0.- 9. hod lyžařský kurz

O5.B

0.- 10. hod lyžařský kurz

2.A

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(LA)

 

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

F

 

(A21)

přesun <<

Nevlud Pavel

z (21.1. 5.hod)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(LA)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

2.B

2.hod

A1

 

(B34)

supluje

Fojtík Jakub

(JU)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

CH

Dív

(A34)

spojí

Doleželová Marcela

(KL)

 

3.hod

CH

Chl

(A34)

supluje

Doleželová Marcela

(BZ)

 

4.hod

F

Dív

(A23)

spojí

Šubert Radim

(KL)

 

4.hod

F

Chl

(A23)

supluje

Šubert Radim

(BZ)

O6.B

1.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 8.hod

 

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

2.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Pechová Ilona

z 24.1. (Čt) 6.hod

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 1.hod

3.A

1.hod

CJ

M1

(A26)

spojí

Hnízdilová Hana

(SI)

 

2.hod

CJ

Č2

(A26)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

2.hod

CJ

M2

(A26)

spojí

Hnízdilová Hana

(SI)

 

3.hod

BC1

3BC1

(B23)

supluje

Dopita Lukáš

(MK)

3.B

3.hod

BC1

3BC1

(B23)

supluje

Dopita Lukáš

(MK)

 

3.hod

MS1

3ms1

(A24)

spojí

Rašková Hana

(PU)

 

5.hod

M

 

(A31)

supluje

Přikrylová Dita

(PU)

 

6.hod

CJ

 

(A38)

supluje

Chaloupková Helena

(JU)

4.A

4.hod

ZS3

4ZS3

(A37)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

 

4.hod

BS3

4BS3

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

BC1

4BC1

(B23)

spojí

Svobodová Gabriela

(MK)

4.B

2.hod

M

 

(A31)

supluje

Krahulcová Iveta

(PU)

 

4.hod

ZS3

4ZS3

(A37)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

 

4.hod

BS3

4BS3

 

odpadá

 

(SR)

 

5.hod

BC1

4BC1

(B23)

spojí

Svobodová Gabriela

(MK)

 

9.hod

PrB

PRB

 

přesun >>

 

na 21.1. (Po) 4.hod

O8.A

4.hod

ZS3

4ZS3

(A37)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

 

4.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(LA)

O8.B

4.hod

ZS3

4ZS3

(A37)

supluje

Pechová Ilona

(KO)

 

4.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(LA)

 

Zpracováno v systému Bakaláři