Suplování:   Středa 23.1.2019

datum výpisu: 22.1.2019 (13:14)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

1., 2. hod beseda

O2.A

3.hod

M

Dív

(A01)

supluje

Matoušek Lukáš

(BZ)

 

3.hod

M

Chl

(A01)

spojí

Matoušek Lukáš

(SR)

 

4.hod

OV

Dív

(A11)

spojí

Svozilová Helena

(BZ)

 

4.hod

OV

Chl

(A11)

supluje

Svozilová Helena

(SR)

O2.B

1.hod

D

Dív

(A18)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(BZ)

 

1.hod

D

Chl

(A18)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(SR)

 

2.hod

CH

Dív

(A34)

supluje

Doleželová Marcela

(BZ)

 

2.hod

CH

Chl

(A34)

spojí

Doleželová Marcela

(SR)

 

6.hod

M

 

(A02)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 24.1. (Čt) 7.hod

 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

O3.A

1.hod

OV

 

(A13)

supluje

Hnízdilová Hana

(LA)

 

5.hod

OV

 

(A27)

přesun <<

Hnízdilová Hana

z 8.hod

 

5.hod

CH

   

odpadá

 

(JL)

 

8.hod

OV

   

přesun >>

 

na 5.hod

O3.B

5.hod

CJ

 

(A04)

supluje

Krychtálková Kamila

(KO)

O4.A

3., 4. hod beseda

O4.B

8.hod

CH

   

odpadá

 

(JL)

1.A

1.- 10. hod lyžařský kurz

1.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O5.A

0.- 9. hod lyžařský kurz

O5.B

0.- 10. hod lyžařský kurz

2.A

1.hod

BI

   

odpadá

 

(JL)

 

2.hod

A1

a12

(A11)

změna

Corrigan Johana

 
 

2.hod

A1

a11

(A11)

spojí

Corrigan Johana

(JL)

 

3.hod

CJ

 

(A04)

změna

Chaloupková Helena

 
 

5.hod

SP

 

(A18)

supluje

Ropová Denisa

(OH)

2.B

5.hod

M

Bip1

(A37)

supluje

Hájková Ivanka

(ZV)

 

6.hod

M

Bip2

(A37)

supluje

Hájková Ivanka

(ZV)

 

8.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

 

9.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

O6.A

4.hod

CJ

 

(A03)

supluje

Přibylová Petra

(JL)

O6.B

8.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

3.A

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

3.B

3.hod

VDT

3TSP

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(ZV)

 

4.hod

D

 

(A38)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(JU)

 

8.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

O7.A

2.hod

M

 

(A24)

supluje

Šišková Jana

(ZV)

 

9.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

O7.B

6.hod

D

 

(A11)

supluje

Vanča Jaromír

(JL)

4.A

4.hod

A1

4BS2

(B23)

supluje

Fojtík Jakub

(LA)

 

4.hod

A1

4ZS2

(B23)

spojí

Fojtík Jakub

(KO)

 

5.hod

M

 

(B23)

supluje

Přikrylová Dita

(SR)

 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(MU)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(MU)

4.B

4.hod

A1

4BS2

(B23)

supluje

Fojtík Jakub

(LA)

 

4.hod

CJ

4TSP

(A13)

supluje

Chaloupková Helena

(ZV)

 

9.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

O8.A

3.hod

M

 

(A38)

supluje

Krahulcová Iveta

(LA)

 

4.hod

A1

4BS2

(B23)

supluje

Fojtík Jakub

(LA)

 

4.hod

A1

4ZS2

(B23)

spojí

Fojtík Jakub

(KO)

 

4.hod

M

4CH2

(A26)

supluje

Jančíková Marie

(MK)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(MU)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(MU)

O8.B

2.hod

CJ

 

(A36)

supluje

Krychtálková Kamila

(LA)

 

4.hod

A1

4ZS2

(B23)

spojí

Fojtík Jakub

(KO)

 

4.hod

M

4CH2

(A26)

supluje

Jančíková Marie

(MK)

 

Zpracováno v systému Bakaláři