Suplování:   Pátek 25.1.2019

datum výpisu: 24.1.2019 (8:10)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

TV

Dív

(T1)

spojí

Mlateček Ivan

(BZ)

 

3.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Mlateček Ivan

 
 

4.hod

AK

 

(B34)

supluje

Schwartzhoff Steven

(JU)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

OV

 

(A06)

supluje

Hádrová Lenka

(OH)

 

4.hod

A1

Dív

(A06)

supluje

Fojtík Jakub

(SR)

 

4.hod

A1

Chl

(A06)

spojí

Fojtík Jakub

(KL)

O2.A

1.hod

A1

 

(B25)

supluje

Fojtík Jakub

(SR)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

1.hod

M

 

(A02)

supluje

Přikrylová Dita

(LA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

CJ

 

(A28)

supluje

Krychtálková Kamila

(LA)

 

3.hod

CH

 

(A27)

supluje

Svobodová Gabriela

(CJ)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

CJ

TVH

(A27)

spojí

Chaloupková Helena

(KL)

 

1.hod

CJ

Dív

(A27)

supluje

Chaloupková Helena

(BZ)

 

2.hod

PR

TVH

(A27)

spojí

Staňková Alena

(KL)

 

2.hod

PR

Dív

(A27)

supluje

Staňková Alena

(BZ)

 

3.hod

VDT

 

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(KH)

 

4.hod

N2

 

(A11)

supluje

Hlaváček Josef

(KO)

 

5.hod

A1

a12

(A37)

supluje

Fojtík Jakub

(CJ)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

CJ

TVH

(A27)

spojí

Chaloupková Helena

(KL)

 

1.hod

Z

Dív

(A13)

supluje

Pechová Ilona

(ZV)

 

2.hod

PR

TVH

(A27)

spojí

Staňková Alena

(KL)

 

2.hod

VDT

Dív

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(ZV)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.- 10. hod lyžařský kurz

1.B

1.hod

VV

HV1

(A15)

spojí

Svozilová Helena

(JU)

 

2.hod

VV

HV1

(A15)

spojí

Svozilová Helena

(JU)

 

5. hod oběd

O5.A

0.- 9. hod lyžařský kurz

O5.B

0.- 10. hod lyžařský kurz

2.A

1.hod

A1

a12

(B03)

supluje

Ropová Denisa

(CJ)

 

2.hod

CJ

 

(A04)

přesun <<

Chaloupková Helena

z 5.hod

 

2.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

3.hod

M

 

(A26)

přesun <<

Nevlud Pavel

z 21.1. (Po) 6.hod

 

3.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

2.B

1.hod

A1

 

(A11)

supluje

Schwartzhoff Steven

(KO)

 

4.hod

F

 

(A37)

supluje

Jančíková Marie

(ZV)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O6.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

N2

 

(A13)

supluje

Hlaváček Josef

(SB)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

3.hod

CH

 

(A24)

supluje

Doleželová Marcela

(SR)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

CH

 

(A38)

přesun <<

Svobodová Gabriela

z 24.1. (Čt) 9.hod

 

1.hod

D

   

přesun >>

 

na 24.1. (Čt) 5.hod

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

3.hod

ZSV

 

(A28)

supluje

Staňková Alena

(ZV)

 

4.hod

IV

 

(B31)

supluje

Střídecký František

(OH)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

2.hod

A1

n21

(A37)

supluje

Schwartzhoff Steven

(VA)

 

5.hod

M

 

(B23)

supluje

Přikrylová Dita

(SR)

4.B

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O8.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(VA)

 

2.hod

A1

a12

(B04)

supluje

Ropová Denisa

(RM)

 

5. hod oběd

O8.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(VA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

Zpracováno v systému Bakaláři