Suplování:   Středa 10.4.2019

datum výpisu: 8.4.2019 (14:09)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

4.hod

CJ

M1

(A01)

spojí

Pospíšil Aleš

(RA)

 

5. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

4.hod

CJ

 

(A06)

supluje

Přibylová Petra

(DM)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

4.hod

CJ

 

(A11)

supluje

Krychtálková Kamila

(MU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

1.hod

CJ

 

(A25)

supluje

Pospíšil Aleš

(LA)

 

2.hod

FR

f21

(B04)

spojí

Krejzová Jana

(JI)

 

4.hod

D

a11

(A18)

spojí

Sadílková Zdeňka

(MM)

 

4.hod

D

a12

(A18)

supluje

Sadílková Zdeňka

(HD)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

FR

f21

(B04)

spojí

Krejzová Jana

(JI)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

PR

 

(A24)

supluje

Krychtálková Kamila

(HD)

 

5., 7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

5., 7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

CJ

M1

(A28)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

4.hod

CJ

Č2

(A24)

změna

Valoušková Barbora

 
 

4.hod

CJ

M2

(A24)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

2.hod

ZSV

 

(B34)

supluje

Haluza Jakub

(HD)

 

4.hod

A1

a12

(B11)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

4.hod

A1

a11

(B17)

změna

Corrigan Johana

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

CJ

a11

(B12)

supluje

Pavlíková Lucie

(RD)

 

2.hod

BI

 

(A34)

změna

Marková Magdaléna

 
 

4.hod

D

 

(A13)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

1.hod

BI

 

(A34)

změna

Jestřábová Lucie

 
 

3.hod

CJ

 

(A35)

změna

Chaloupková Helena

 
 

4.hod

ZSV

s21

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(RD)

 

4.hod

ZSV

f21

(B34)

supluje

Haluza Jakub

(JI)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

4.hod

ZSV

s21

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(RD)

 

4.hod

ZSV

f21

(B34)

supluje

Haluza Jakub

(JI)

 

5.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

3.hod

CJ

 

(A04)

supluje

Přibylová Petra

(DM)

 

4.hod

BI

 

(A16)

změna

Jestřábová Lucie

 
 

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

5.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

2.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Krychtálková Kamila

(PU)

 

4.hod

CJ

 

(A05)

změna

Juráková Ivana

 
 

5., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.- 9. hod exkurze

O7.B

1.- 8. hod exkurze

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

1.- 9. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři