Suplování:   Pondělí 29.4.2019

datum výpisu: 25.4.2019 (13:55)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Moudrá Renata

(SN)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

O1.B

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

O2.A

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

 

5. hod oběd

O2.B

1.hod

BI

 

(B34)

supluje

Lakomá Šárka

(SH)

 

2.hod

Z

 

(A11)

supluje

Kolařík Tomáš

(SH)

 

3.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Přibylová Petra

(RM)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

 

5. hod oběd

O3.A

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

 

5. hod oběd

O3.B

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

 

5. hod oběd

O4.A

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

O4.B

5.hod

M

 

(A04)

supluje

Škvařil Luděk

(RM)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

1.A

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

 

5. hod oběd

1.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

 

5. hod oběd

O5.A

4.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Moudrá Renata

(CJ)

 

4.hod

A1

a12

(A36)

supluje

Jestřábová Lucie

(SN)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

O5.B

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

2.A

3.hod

SP

s21

(B34)

spojí

Jaime-Cardona Adela

(RD)

 

5.hod

D

 

(B23)

supluje

Oříšková Hana

(NP)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

2.B

3.hod

SP

s21

(B34)

spojí

Jaime-Cardona Adela

(RD)

 

4.hod

M

 

(A31)

změna

Hájková Ivanka

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

O6.A

3.hod

RU

r21

(B23)

změna

Nečasová Jelena

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

 

5. hod oběd

O6.B

1.hod

M

 

(A02)

změna

Šišková Jana

 
 

3.hod

RU

r21

(B23)

změna

Nečasová Jelena

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

4. hod akademie

 

5. hod oběd

3.A

3.hod

A1

a12

(A36)

supluje

Jestřábová Lucie

(MM)

 

4.hod

M

 

(A37)

změna

Šišková Jana

 
 

5.hod

CJ

 

(A01)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

3.B

3.hod

CJ

M1

(A38)

spojí

Juráková Ivana

(PU)

 

4.hod

CH

Č2

(A35)

supluje

Svobodová Gabriela

(JU)

 

4.hod

CH

M2

(A35)

spojí

Svobodová Gabriela

(PU)

 

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

O7.A

3.hod

M

 

(A35)

změna

Šišková Jana

 
 

5.hod

F

VDT1

(A23)

změna

Šubert Radim

 
 

5.hod

F

IT2

(A23)

spojí

Šubert Radim

(MM)

 

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

2. hod akademie

O7.B

1.- 6. hod akademie

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

1.- 10. hod studijní volno

4.B

1.- 8. hod studijní volno

O8.A

1.- 8. hod studijní volno

O8.B

1.- 10. hod studijní volno

 

Zpracováno v systému Bakaláři