Suplování:   Čtvrtek 2.5.2019

datum výpisu: 29.4.2019 (14:29)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

A1

a12

(A35)

změna

Staňková Alena

 
 

5., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

M

M1

(A06)

supluje

Jančíková Marie

(DM)

 

3.hod

A1

a12

(A06)

změna

Hádrová Lenka

 
 

3.hod

A1

M2

(A06)

spojí

Hádrová Lenka

(DM)

 

4.hod

D

 

(A18)

supluje

Oříšková Hana

(MU)

 

5., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

1.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Matoušek Lukáš

(PP)

 

2.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Matoušek Lukáš

(PP)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

3. hod soutěže

O2.B

1.hod

A1

a12

(A18)

supluje

Corrigan Johana

(RM)

 

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Klíč Bronislav

(SR)

 

5.hod

A1

a12

(B17)

supluje

Pechová Ilona

(RM)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

2.hod

CH

 

(A05)

supluje

Jestřábová Lucie

(SV)

 

3.hod

IVT

IVT2

(A26)

změna

Fojtík Jakub

 
 

3.hod

IVT

IVT1

(A36)

změna

Střídecký František

 
 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

HV

 

(A18)

supluje

Corrigan Johana

(DI)

 

3.hod

A1

a11

(A38)

spojí

Přibylová Petra

(MM)

 

4.hod

CJ

 

(A26)

výměna <<

Krychtálková Kamila

z 5.hod

 

4.hod

M

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

5.hod

M

 

(A26)

výměna <<

Rašková Hana

z 4.hod

 

5.hod

CJ

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

1.hod

CJ

 

(A27)

supluje

Juráková Ivana

(CH)

 

4.hod

CH

 

(A13)

supluje

Jestřábová Lucie

(RM)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

3.hod

A1

M2

(A04)

spojí

Pechová Ilona

(SV)

 

4.hod

M

M1

(A05)

supluje

Jančíková Marie

(SV)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

TV

TVH

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

 

2.hod

TV

TVH

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

3.hod

A1

a12

(A15)

supluje

Moudrá Renata

(ME)

 

4.hod

M

M1

(A31)

supluje

Šišková Jana

(PU)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

3.hod

SP

s21

(A13)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

4.hod

CH

 

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(DM)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

1.hod

TV

TVH

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

 

2.hod

TV

TVH

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(SR)

 

5.hod

IVT

IVT2

 

odpadá

 

(SB)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

1.hod

BI

 

(A34)

změna

Jestřábová Lucie

 
 

2.hod

AS1

2AS1

(A11)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

4.hod

M

Č1

(A21)

spojí

Nevlud Pavel

(CH)

 

4.hod

M

M1

(A21)

změna

Nevlud Pavel

 
 

5.hod

CJ

M2

(A24)

spojí

Chaloupková Helena

(NP)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

A1

a11

(A16)

supluje

Fojtík Jakub

(ME)

 

2.hod

AS1

2AS1

(A11)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

0.hod

LAN

lan1

 

odpadá

 

(DI)

 

5.hod

N2

n21

(B12)

supluje

Havlík Vratislav

(HK)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

3.hod

SPV2

3sv2

(A37)

změna

Haluza Jakub

 
 

5.hod

CJ

 

(B23)

supluje

Hnízdilová Hana

(SR)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

M

 

(A31)

supluje

Jančíková Marie

(PU)

 

2.hod

A1

a11

(A31)

supluje

Jiříčková Pavla

(ME)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(A37)

změna

Haluza Jakub

 
 

3.hod

TSP2

3TSP

(A31)

změna

Zbořilová Vendula

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

1.hod

A1

a11

(B03)

změna

Ropová Denisa

 
 

3.hod

SPV2

3sv2

(A37)

změna

Haluza Jakub

 
 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

3.hod

SPV2

3sv2

(A37)

změna

Haluza Jakub

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři