Suplování:   Pondělí 20.5.2019

datum výpisu: 16.5.2019 (18:37)

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

A21

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

           

A31

 

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

             

A33

 

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

             

A34

 

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

mimo

           

A35

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

A36

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

A37

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

A38

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Aula

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

           

UAV

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

           

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

A1

 

(A05)

supluje

Staňková Alena

(ML)

 

4.hod

OV

 

(A05)

supluje

Svozilová Helena

(RA)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O1.B

2.hod

CJ

a11

(A06)

spojí

Hnízdilová Hana

(HD)

 

3.hod

TV

a12

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(HD)

 

3.hod

TV

Č1

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(HN)

 

4.hod

Z

 

(A13)

supluje

Pechová Ilona

(DM)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O2.A

1.hod

CH

 

(A01)

změna

Doleželová Marcela

 
 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

6. hod oběd

O3.A

3.hod

F

 

(A06)

supluje

Škvařil Luděk

(LA)

 

4.hod

M

a11

(A04)

spojí

Škvařil Luděk

(MM)

 

4.hod

M

a12

(A04)

supluje

Škvařil Luděk

(HD)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

5.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

TV

Dív

(TvK)

spojí

Bálintová Zuzana

(KL)

 

2.hod

TV

Dív

(TvK)

spojí

Bálintová Zuzana

(KL)

 

3.hod

F

 

(A13)

supluje

Nevlud Pavel

(KK)

 

5.hod

RU

r21

 

odpadá

 

(KR)

 

5.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

7.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

2.hod

BI

 

(A11)

supluje

Romášek Marek

(KO)

 

4.hod

F

 

(A11)

supluje

Krahulcová Iveta

(CH)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O4.B

4.hod

VV

 

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(HN)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

1.A

1.hod

ZSV

 

(A11)

supluje

Nečasová Jelena

(KO)

 

2.hod

A1

 

(A03)

supluje

Fojtík Jakub

(CH)

 

4.hod

TV

 

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(PD)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

CJ

 

(B25)

supluje

Valoušková Barbora

(MK)

 

2.hod

CJ

 

(A04)

supluje

Valoušková Barbora

(PS)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O5.A

1.hod

F

 

(A02)

supluje

Krahulcová Iveta

(KK)

 

3.hod

CJ

 

(A04)

supluje

Valoušková Barbora

(RA)

 

4.hod

A1

a12

(B11)

změna

Staňková Alena

 
 

5.hod

F

 

(A13)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

Z

 

(A18)

supluje

Pechová Ilona

(PS)

 

3.hod

CH

 

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(MK)

 

4.hod

N2

 

(A18)

supluje

Hlaváček Josef

(AI)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

2.A

1.hod

M

 

(A03)

supluje

Nevlud Pavel

(CH)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

3.hod

ZSV

s21

(B34)

spojí

Svozilová Helena

(RD)

 

3.hod

ZSV

n21

(B34)

spojí

Svozilová Helena

(PL)

 

4.hod

CH

 

(A06)

změna

Marková Magdaléna

 
 

6. hod oběd

2.B

1.hod

CH

a12

(B34)

supluje

Jestřábová Lucie

(BC)

 

1.hod

CH

a11

(B34)

spojí

Jestřábová Lucie

(ME)

 

2.hod

D

 

(B34)

supluje

Vanča Jaromír

(ZV)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

3.hod

ZSV

s21

(B34)

spojí

Svozilová Helena

(RD)

 

3.hod

ZSV

n21

(B34)

spojí

Svozilová Helena

(PL)

 

4.hod

D

 

(A16)

supluje

Oříšková Hana

(HA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O6.A

2.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Pechová Ilona

(PP)

 

3.hod

ZSV

s21

(B34)

supluje

Svozilová Helena

(JC)

 

3.hod

ZSV

r21

(B34)

spojí

Svozilová Helena

(NJ)

 

4.hod

F

 

(A03)

změna

Šubert Radim

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O6.B

2.hod

M

 

(A24)

supluje

Šišková Jana

(SR)

 

3.hod

ZSV

s21

(B34)

supluje

Svozilová Helena

(JC)

 

3.hod

ZSV

r21

(B34)

spojí

Svozilová Helena

(NJ)

 

4.hod

A1

a12

(A02)

spojí

Matoušek Lukáš

(MD)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

3.A

2.hod

MS1

3Ms1

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

2.hod

BC1

3BC1

(B23)

supluje

Hájková Ivanka

(MK)

 

3., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

3.B

1.hod

CJ

 

(A06)

změna

Juráková Ivana

 
 

2.hod

AS1

3as1

(A25)

spojí

Schwartzhoff Steven

(RD)

 

2.hod

BC1

3BC1

(B23)

supluje

Hájková Ivanka

(MK)

 

2.hod

MS1

3ms1

(A18)

supluje

Nevlud Pavel

(PU)

 

4.hod

CH

Č2

(A01)

supluje

Svobodová Gabriela

(JU)

 

4.hod

CH

M2

(A01)

spojí

Svobodová Gabriela

(PU)

 

3., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O7.A

2.hod

MS1

3Ms1

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

2.hod

F

3FM1

(A13)

supluje

Šubert Radim

(JA)

 

2.hod

BC1

3Bc1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

RU

r21

(A24)

supluje

Havlík Vratislav

(NJ)

 

4.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Schwartzhoff Steven

(JC)

 

6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O7.B

2.hod

MS1

3Ms1

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

2.hod

F

3FM1

(A13)

supluje

Šubert Radim

(JA)

 

2.hod

BC1

3Bc1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

RU

r21

(A24)

supluje

Havlík Vratislav

(NJ)

 

4.hod

N2

n21

(A24)

spojí

Havlík Vratislav

(PL)

 

4.hod

SP

s21

(B12)

supluje

Schwartzhoff Steven

(JC)

 

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři