Suplování:   Úterý 21.5.2019

datum výpisu: 17.5.2019 (14:59)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

CJ

 

(A05)

supluje

Valoušková Barbora

(RA)

 

2.hod

VV

 

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(SG)

 

3.hod

D

 

(A13)

supluje

Oříšková Hana

(PS)

 

5. hod oběd

O1.B

2.hod

A1

a12

(A06)

spojí

Schwartzhoff Steven

(HD)

 

3.hod

VV

 

(A15)

supluje

Svozilová Helena

(HN)

 

4.hod

OV

 

(A06)

supluje

Staňková Alena

(DM)

O2.A

4.hod

A1

 

(A01)

supluje

Corrigan Johana

(PP)

 

6. hod oběd

O2.B

1.hod

VV

 

(A15)

supluje

Svozilová Helena

(NJ)

 

2.hod

A1

 

(A02)

supluje

Corrigan Johana

(DM)

 

3.hod

OV

 

(A02)

supluje

Nečasová Jelena

(PD)

 

6. hod oběd

O3.A

2.hod

Z

 

(A11)

supluje

Havlík Vratislav

(KO)

 

3.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Fojtík Jakub

(MM)

 

3.hod

A1

a12

(B11)

supluje

Staňková Alena

(HD)

 

4.hod

CH

 

(A13)

supluje

Jestřábová Lucie

(PL)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O3.B

2.hod

A1

 

(B25)

supluje

Marek Michal

(RA)

 

3.hod

HV

 

(B34)

supluje

Corrigan Johana

(DI)

 

4.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

5.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O4.A

3.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Vanča Jaromír

(PL)

 

3.hod

RU

r21

(A03)

spojí

Hlaváček Josef

(KR)

 

4.hod

F

 

(B23)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

2.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

3.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Vanča Jaromír

(PL)

 

3.hod

RU

r21

(A03)

spojí

Hlaváček Josef

(KR)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

ZSV

Č1

(A02)

supluje

Staňková Alena

(CH)

 

1.hod

ZSV

M1

(A02)

spojí

Staňková Alena

(PD)

 

2.hod

ZSV

Č2

(A03)

supluje

Svozilová Helena

(CH)

 

2.hod

ZSV

M2

(A03)

spojí

Svozilová Helena

(PD)

 

4.hod

N2

 

(A03)

supluje

Hlaváček Josef

(NJ)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

ZSV

M1

(A26)

spojí

Mlateček Ivan

(PU)

 

1.hod

ZSV

M2

(A26)

supluje

Mlateček Ivan

(HA)

 

2.hod

CH

 

(A04)

změna

Marková Magdaléna

 
 

4.hod

CH

 

(A04)

supluje

Marková Magdaléna

(ML)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O5.A

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

2.hod

N2

 

(A05)

supluje

Hlaváček Josef

(KK)

 

3.hod

CH

 

(A26)

změna

Doleželová Marcela

 
 

4.hod

N2

HV

(B34)

supluje

Havlík Vratislav

(JU)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O5.B

1.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

2.hod

F

 

(A18)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

4.hod

N2

HV

(B34)

supluje

Havlík Vratislav

(JU)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

2.A

1.hod

M

Dív

(A11)

spojí

Nevlud Pavel

2.A-matematika, 06.B-TV

 

1.hod

M

TVH

(A11)

spojí

Nevlud Pavel

2.A-matematika, 06.B-TV

 

2.hod

F

Dív

(A23)

supluje

Nevlud Pavel

2.A-fyzika, 06.B-TV

 

2.hod

F

TVH

(A23)

spojí

Nevlud Pavel

2.A-fyzika, 06.B-TV

 

4.hod

CJ

 

(B25)

supluje

Valoušková Barbora

(HJ)

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

2.B

4.hod

A1

a12

(A18)

supluje

Schwartzhoff Steven

(BC)

 

4.hod

A1

a11

(A18)

spojí

Schwartzhoff Steven

(ME)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O6.A

2.hod

BI

 

(B23)

supluje

Jestřábová Lucie

(HA)

 

3.hod

TV

Dív

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(KL)

 

3.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Bálintová Zuzana

 
 

4.hod

TV

Dív

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(KL)

 

4.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Bálintová Zuzana

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O6.B

1.hod

M

TVH

(A11)

spojí

Nevlud Pavel

2.A-matematika, 06.B-TV

 

2.hod

F

TVH

(A23)

spojí

Nevlud Pavel

2.A-fyzika, 06.B-TV

 

3.hod

M

Č1

(A05)

spojí

Matoušek Lukáš

(SA)

 

3.hod

M

M1

(A05)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

4.hod

M

Č2

(A05)

spojí

Matoušek Lukáš

(SA)

 

4.hod

M

M2

(A05)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

3.A

1.hod

M

Č1

(A25)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

2.hod

M

Č2

(A25)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

2.hod

M

M2

(A25)

změna

Šišková Jana

 
 

3.hod

AS1

3AS1

(A04)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

3.hod

MS1

3MS1

(A28)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

3.hod

MS1

3Ms1

(A28)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

CJ

 

(B23)

supluje

Juráková Ivana

(SG)

 

2.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Ropová Denisa

(ME)

 

2.hod

VDT

a12

(B21)

supluje

Střídecký František

(MD)

 

3.hod

AS1

3as1

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(RD)

 

3.hod

MS1

3ms1

(B31)

spojí

Střídecký František

(PU)

 

3.hod

AS1

3AS1

(A04)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

4.hod

F

 

(A28)

změna

Nevlud Pavel

 
 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O7.A

2.hod

M

f21

(A24)

spojí

Škvařil Luděk

(JI)

 

3.hod

MS1

3MS1

(A28)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

3.hod

MS1

3Ms1

(A28)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

3.hod

FM

3FM1

(A06)

supluje

Škvařil Luděk

(JA)

 

3.hod

BC1

3Bc1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

5.hod

M

 

(A25)

supluje

Šišková Jana

(SA)

 

1., 6., 9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.hod

BI

 

(B34)

supluje

Jestřábová Lucie

(SB)

 

2.hod

M

f21

(A24)

spojí

Škvařil Luděk

(JI)

 

2.hod

M

n21

(A24)

supluje

Škvařil Luděk

(PL)

 

3.hod

MS1

3MS1

(A28)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

3.hod

MS1

3Ms1

(A28)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

3.hod

FM

3FM1

(A06)

supluje

Škvařil Luděk

(JA)

 

3.hod

BC1

3Bc1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

D

 

(A16)

změna

Vanča Jaromír

 
 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři