Suplování:   Středa 22.5.2019

datum výpisu: 22.5.2019 (10:49)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

AK

a11

(A04)

spojí

Schwartzhoff Steven

(MD)

 

3.hod

M

 

(A05)

supluje

Matoušek Lukáš

(PS)

 

4.hod

OV

Č1

(A01)

supluje

Mlateček Ivan

(PS)

 

4.hod

OV

M1

(A01)

spojí

Mlateček Ivan

(RA)

 

5. hod oběd

O1.B

1.hod

D

 

(A06)

supluje

Oříšková Hana

(HN)

 

5.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Staňková Alena

(HD)

 

6. hod oběd

O2.A

1.hod

A1

a12

(A01)

spojí

Matoušek Lukáš

(CJ)

 

3.hod

TV

Dív

(TvK)

změna

Bálintová Zuzana

 
 

3.hod

TV

Chl

(T1)

změna

Svobodová Radka

 
 

4.hod

OV

Chl

(A15)

supluje

Svozilová Helena

(SR)

 

5.hod

OV

 

(A25)

supluje

Svozilová Helena

(MU)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

3.hod

D

 

(A02)

supluje

Vanča Jaromír

(PL)

 

4.hod

A1

 

(A25)

supluje

Becková Eva

(MU)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.A

0.hod

CHPN

CHP

(A13)

změna

Hájková Ivanka

 
 

2.hod

FR

f21

(A03)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(JI)

 

2.hod

RU

r21

(A02)

spojí

Hlaváček Josef

(KR)

 

4.hod

A1

a12

(B34)

supluje

Staňková Alena

(HD)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O3.B

0.hod

CHPN

CHP

(A13)

změna

Hájková Ivanka

 
 

1.hod

F

 

(A23)

změna

Nevlud Pavel

 
 

2.hod

FR

f21

(A03)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(JI)

 

2.hod

RU

r21

(A02)

spojí

Hlaváček Josef

(KR)

 

3.hod

A1

 

(A28)

supluje

Marek Michal

(RA)

 

4.hod

A1

 

(A05)

supluje

Přibylová Petra

(SG)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O4.A

1.hod

M

Č1

(A27)

spojí

Krahulcová Iveta

(CH)

 

2.hod

M

Č2

(A13)

supluje

Škvařil Luděk

(CH)

 

2.hod

M

M2

(A13)

spojí

Škvařil Luděk

(KH)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O4.B

3.hod

A1

a11

(A11)

spojí

Becková Eva

(PE)

 

3.hod

A1

Č2

(A11)

supluje

Becková Eva

(HN)

 

4.hod

F

a12

(A11)

spojí

Nevlud Pavel

(PE)

 

4.hod

F

Č1

(A11)

supluje

Nevlud Pavel

(HN)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

CH

 

(A28)

supluje

Doleželová Marcela

(JA)

 

2.hod

ZSV

 

(A06)

supluje

Nečasová Jelena

(KO)

 

3.hod

N2

 

(A03)

supluje

Hlaváček Josef

(PD)

 

4.hod

N2

 

(A03)

supluje

Hlaváček Josef

(CH)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

1.B

2.hod

CJ

 

(A18)

supluje

Valoušková Barbora

(PS)

 

3.hod

CJ

Č1

(A04)

změna

Valoušková Barbora

 
 

3.hod

CJ

M1

(A04)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

4.hod

CJ

Č2

(A04)

změna

Valoušková Barbora

 
 

4.hod

CJ

M2

(A04)

spojí

Valoušková Barbora

(PU)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O5.A

1.hod

D

 

(A13)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(PE)

 

2.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(HD)

 

4.hod

A1

a11

(A27)

spojí

Schwartzhoff Steven

(CJ)

 

6. hod oběd

O5.B

1.hod

A1

a11

(A18)

spojí

Staňková Alena

(RD)

 

3.hod

D

 

(B23)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(MK)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.A

2.hod

A1

a12

(A27)

spojí

Jestřábová Lucie

(CJ)

 

2.hod

A1

a11

(A27)

změna

Jestřábová Lucie

 
 

3.hod

BI

 

(B25)

supluje

Jestřábová Lucie

(CH)

 

4.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.hod

A1

 

(A11)

supluje

Becková Eva

(KO)

 

3.hod

M

 

(A25)

supluje

Hájková Ivanka

(JA)

 

4.- 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.A

2.hod

CH

 

(A04)

supluje

Doleželová Marcela

(PP)

 

3.hod

CH

 

(A27)

změna

Doleželová Marcela

 
 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O6.B

2.hod

M

 

(A11)

supluje

Střídecký František

(SA)

 

3.hod

CJ

 

(A18)

supluje

Přibylová Petra

(SA)

 

4.hod

A1

a11

(A18)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

4.hod

A1

a12

(A18)

spojí

Matoušek Lukáš

(MD)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

3.A

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

3.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Mlateček Ivan

 
 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Mlateček Ivan

(HJ)

 

3.hod

CHS2

3CH2

(A26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

D

 

(A13)

supluje

Vanča Jaromír

(SI)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

3.B

1.hod

TSP

 

(A16)

změna

Zbořilová Vendula

 
 

2.hod

D

 

(A16)

supluje

Vanča Jaromír

(PU)

 

3.hod

FS2

3FS2

(A16)

změna

Nevlud Pavel

 
 

3.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Mlateček Ivan

 
 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Mlateček Ivan

(HJ)

 

3.hod

CHS2

3CH2

(A26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

M

 

(A02)

supluje

Hájková Ivanka

(JU)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O7.A

1.hod

CH

 

(A25)

supluje

Svobodová Gabriela

(SI)

 

3.hod

FS2

3FS2

(A16)

změna

Nevlud Pavel

 
 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Mlateček Ivan

(HJ)

 

3.hod

CHS2

3CH2

(A26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

3.hod

EA2

3EA2

 

odpadá

 

(JI)

 

4.- 6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

1.hod

IT

VDT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(SB)

 

2.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(SB)

 

3.hod

SPV2

3SV2

(B34)

změna

Mlateček Ivan

 
 

3.hod

SPV2

3sv2

(B34)

spojí

Mlateček Ivan

(HJ)

 

3.hod

CHS2

3CH2

(A26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

3.hod

FS2

3FS2

(A16)

změna

Nevlud Pavel

 
 

3.hod

EA2

3EA2

 

odpadá

 

(JI)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři