Suplování:   Čtvrtek 23.5.2019

datum výpisu: 23.5.2019 (8:56)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

A1

a11

(A05)

spojí

Staňková Alena

(MD)

 

1.hod

A1

a12

(A05)

změna

Staňková Alena

 
 

2.hod

A1

 

(A13)

supluje

Becková Eva

(PS)

 

4.hod

BI

 

(A11)

supluje

Svobodová Gabriela

(KO)

 

6. hod oběd

O1.B

1.hod

A1

 

(A11)

supluje

Fojtík Jakub

(PE)

 

2.hod

M

a11

(A06)

spojí

Doleželová Marcela

(HD)

 

3.hod

M

a12

(A06)

spojí

Doleželová Marcela

(HD)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O2.A

1.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Matoušek Lukáš

(PP)

 

2.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Matoušek Lukáš

(PP)

 

4.hod

A1

a12

(A01)

spojí

Matoušek Lukáš

(CJ)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

3.hod

A1

a11

(A01)

spojí

Schwartzhoff Steven

(CJ)

 

5.hod

A1

a11

(A02)

supluje

Fojtík Jakub

(CJ)

 

5.hod

A1

a12

(A02)

spojí

Fojtík Jakub

(RM)

 

6. hod oběd

O3.A

1.hod

OV

f21

(B34)

spojí

Nečasová Jelena

(JI)

 

1.hod

OV

n21

(B34)

supluje

Nečasová Jelena

(HK)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O3.B

1.hod

OV

f21

(B34)

spojí

Nečasová Jelena

(JI)

 

1.hod

OV

n21

(B34)

supluje

Nečasová Jelena

(HK)

 

3.hod

OV

a11

(B34)

supluje

Nečasová Jelena

(MM)

 

3.hod

OV

a12

(B34)

spojí

Nečasová Jelena

(PP)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O4.A

1.hod

M

 

(A27)

supluje

Krahulcová Iveta

(CH)

 

2.hod

BI

n21

(B34)

supluje

Marková Magdaléna

(PL)

 

2.hod

PR

n22

(A11)

supluje

Mlateček Ivan

(HK)

 

2.hod

BI

r21

(B34)

spojí

Marková Magdaléna

(KR)

 

4.hod

A1

 

(A13)

supluje

Marek Michal

(RM)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

F

 

(A01)

změna

Nevlud Pavel

 
 

2.hod

BI

n21

(B34)

supluje

Marková Magdaléna

(PL)

 

2.hod

PR

n22

(A11)

supluje

Mlateček Ivan

(HK)

 

2.hod

BI

r21

(B34)

spojí

Marková Magdaléna

(KR)

 

3.hod

M

a11

(A03)

spojí

Škvařil Luděk

(PE)

 

4.hod

M

a12

(A05)

spojí

Škvařil Luděk

(PE)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

4.hod

CJ

 

(B23)

supluje

Valoušková Barbora

(LA)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

1.B

1.hod

TSP

 

(A13)

supluje

Zbořilová Vendula

(KO)

 

4.hod

M

M1

(A02)

spojí

Hájková Ivanka

(PU)

 

4.hod

M

M2

(A02)

změna

Hájková Ivanka

 
 

5.hod

TSP

 

(B25)

změna

Zbořilová Vendula

 
 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O5.A

1.hod

M

Č2

(A28)

spojí

Rašková Hana

(KK)

 

1.hod

M

M2

(A28)

změna

Rašková Hana

 
 

2.hod

M

Č1

(A28)

spojí

Rašková Hana

(KK)

 

2.hod

M

M1

(A28)

změna

Rašková Hana

 
 

3.hod

F

n21

(A13)

supluje

Krahulcová Iveta

(HK)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

4.hod

A1

 

(A04)

supluje

Staňková Alena

(DM)

 

7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

O5.B

3.hod

F

n21

(A13)

supluje

Krahulcová Iveta

(HK)

 

3.hod

RU

r21

(B04)

supluje

Havlík Vratislav

(KR)

 

4.hod

F

 

(A21)

supluje

Krahulcová Iveta

(MK)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

2.A

2.hod

BC1

2BC1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

AS1

2AS1

(A27)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

2.hod

AS1

2MS1

(A27)

spojí

Schwartzhoff Steven

(PD)

 

3.hod

CH

 

(A16)

změna

Marková Magdaléna

 
 

4.hod

M

Č1

(A06)

spojí

Nevlud Pavel

(CH)

 

5.hod

M

Č2

(A04)

spojí

Nevlud Pavel

(CH)

 

5.hod

M

M2

(A04)

změna

Nevlud Pavel

 
 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

2.B

1.hod

A1

a11

(A06)

spojí

Becková Eva

(ME)

 

2.hod

BC1

2BC1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

2.hod

AS1

2AS1

(A27)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

3.hod

M

 

(A28)

supluje

Hájková Ivanka

(JU)

 

4.hod

D

 

(B34)

supluje

Oříšková Hana

(JU)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O6.A

2.hod

BC1

2BC1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

3.hod

BI

 

(A26)

supluje

Jestřábová Lucie

(SB)

 

4.hod

D

 

(A16)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(DI)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O6.B

1.hod

SP

 

(A16)

supluje

Jaime-Cardona Adela

(SB)

 

2.hod

BC1

2BC1

(B26)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

3.hod

M

 

(A25)

supluje

Matoušek Lukáš

(SA)

 

4.hod

M

 

(A25)

supluje

Šišková Jana

(HJ)

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

3.A

2.hod

M

 

(A24)

supluje

Šišková Jana

(HN)

 

3.hod

CJ

3SV2

(A27)

supluje

Valoušková Barbora

(ML)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B25)

spojí

Šmucr Michal

(HJ)

 

3.hod

CHS2

3CH2

(A23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

AS1

 

(A18)

supluje

Schwartzhoff Steven

(HN)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

3.B

1.hod

IV

 

(B31)

supluje

Střídecký František

(PU)

 

2.hod

TSP

a11

(B23)

supluje

Zbořilová Vendula

(ME)

 

2.hod

TSP

a12

(B23)

spojí

Zbořilová Vendula

(MD)

 

3.hod

CJ

3SV2

(A27)

supluje

Valoušková Barbora

(ML)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B25)

spojí

Šmucr Michal

(HJ)

 

3.hod

CHS2

3CH2

(A23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

TSP

 

(B25)

změna

Zbořilová Vendula

 
 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O7.A

1.hod

CH

a11

(B25)

spojí

Svobodová Gabriela

(RD)

 

1.hod

CH

a12

(B25)

supluje

Svobodová Gabriela

(HD)

 

2.hod

ZSV

 

(A26)

změna

Staňková Alena

 
 

3.hod

SPV2

3sv2

(B25)

spojí

Šmucr Michal

(HJ)

 

3.hod

EA2

3EA2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(JI)

 

3.hod

CHS2

3CH2

(A23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

3.hod

SPV2

3Sv2

(B25)

změna

Šmucr Michal

 
 

4.hod

RU

r21

(A28)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

FR

f21

(A24)

supluje

Havlík Vratislav

(JI)

 

4.hod

N2

n21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(VA)

 

5., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

IT

 

(B31)

supluje

Fojtík Jakub

(VA)

 

3.hod

CJ

3SV2

(A27)

supluje

Valoušková Barbora

(ML)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B25)

spojí

Šmucr Michal

(HJ)

 

3.hod

EA2

3EA2

(A24)

spojí

Šišková Jana

(JI)

 

3.hod

CHS2

3CH2

(A23)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

4.hod

RU

r21

(A28)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

FR

f21

(A24)

supluje

Havlík Vratislav

(JI)

 

4.hod

N2

n21

(A24)

spojí

Havlík Vratislav

(PL)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři