Suplování:   Pátek 24.5.2019

datum výpisu: 22.5.2019 (19:38)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

4.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(KL)

O2.A

2.hod

M

 

(A01)

supluje

Matoušek Lukáš

(PP)

 

6. hod oběd

O2.B

4.hod

CH

 

(A03)

změna

Doleželová Marcela

 

O3.A

2.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Corrigan Johana

(MM)

 

5.hod

CH

 

(A13)

změna

Jestřábová Lucie

 

O3.B

1.hod

OV

 

(A26)

supluje

Nečasová Jelena

(KK)

 

4.hod

M

Č1

(A06)

spojí

Rašková Hana

(KK)

 

4.hod

M

M1

(A06)

změna

Rašková Hana

 
 

5.hod

M

Č2

(A02)

spojí

Rašková Hana

(KK)

 

5.hod

M

M2

(A02)

změna

Rašková Hana

 
 

6.hod

CH

 

(A11)

změna

Svobodová Gabriela

 

O4.A

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

4.hod

CJ

 

(A27)

supluje

Chaloupková Helena

(KO)

 

5.hod

A1

a11

(A27)

supluje

Fojtík Jakub

(JI)

 

5.hod

A1

a12

(B13)

změna

Corrigan Johana

 

O4.B

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

3.hod

A1

a12

(A11)

supluje

Schwartzhoff Steven

(PE)

 

4.hod

A1

a11

(B03)

supluje

Schwartzhoff Steven

(PE)

 

6.hod

D

 

(A18)

změna

Oříšková Hana

 

1.A

3.hod

ZSV

a11

(A03)

spojí

Nečasová Jelena

(RM)

 

3.hod

ZSV

a12

(A03)

supluje

Nečasová Jelena

(FJ)

 

7.hod

CH

 

(A03)

změna

Doleželová Marcela

 

1.B

5.hod

ZSV

 

(A04)

supluje

Mlateček Ivan

(KO)

O5.A

2.hod

N2

 

(A03)

supluje

Hlaváček Josef

(KK)

O5.B

4.hod

CJ

M1

(A02)

spojí

Pospíšil Aleš

(ST)

 

5.hod

M

Č2

(A18)

spojí

Střídecký František

(PS)

2.A

2.hod

M

 

(A21)

supluje

Nevlud Pavel

(KO)

2.B

1.hod

A1

 

(A11)

supluje

Becková Eva

(KO)

 

3.hod

CH

 

(A16)

změna

Jestřábová Lucie

 

O6.A

1.hod

ZSV

a11

(A04)

spojí

Mlateček Ivan

(PP)

 

1.hod

ZSV

a12

(A04)

supluje

Mlateček Ivan

(JI)

 

3.hod

CH

 

(A05)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 8.hod

 

3.hod

CJ

   

odpadá

 

(PP)

 

4.hod

M

Č1

(A04)

spojí

Matoušek Lukáš

(PP)

 

5.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Matoušek Lukáš

(PP)

 

5.hod

M

M2

(A03)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

7.hod

F

Fp2

 

odpadá

 

(SB)

 

8.hod

CH

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6. hod oběd

O6.B

1.hod

CH

 

(A02)

změna

Doleželová Marcela

 
 

3.hod

N2

 

(A26)

supluje

Hlaváček Josef

(SB)

3.A

1.hod

A1

a12

(B17)

supluje

Ropová Denisa

(MM)

3.B

1.hod

D

 

(A01)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

2.hod

M

 

(A04)

změna

Průšová Anna

 
 

4.hod

CH

 

(A11)

změna

Svobodová Gabriela

 

O7.A

2.hod

CH

 

(A13)

změna

Svobodová Gabriela

 
 

5.hod

CJ

 

(A01)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

O7.B

3.hod

A1

a12

(B17)

supluje

Hádrová Lenka

(JI)

 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

4.A

0.- 15. hod maturitní zkoušky

4.B

0.- 9. hod maturitní zkoušky

O8.A

0.- 8. hod maturitní zkoušky

O8.B

0.- 15. hod maturitní zkoušky

 

Zpracováno v systému Bakaláři