Suplování:   Úterý 4.6.2019

datum výpisu: 3.6.2019 (16:47)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

BI

 

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(RA)

 

5.hod

BI

 

(B25)

supluje

Svobodová Gabriela

(OH)

O2.A

1.hod

A1

a11

(A01)

supluje

Pechová Ilona

(MT)

 

2.hod

OV

 

(A01)

přesun <<

Svozilová Helena

z 6.hod

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(MT)

 

3.hod

D

 

(A01)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SR)

 

4.hod

CJ

 

(A01)

supluje

Sadílková Zdeňka

(PP)

 

6. hod oběd

O3.A

2.hod

OV

 

(A11)

supluje

Hnízdilová Hana

(KO)

 

3.hod

A1

a11

(B23)

změna

Marek Michal

 
 

3.hod

A1

a12

(B25)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

O3.B

1.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Romášek Marek

(PP)

 

2.hod

OV

 

(B25)

supluje

Nečasová Jelena

(RA)

 

4.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(FJ)

 

4.hod

IVT

IVT2

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

5.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(FJ)

 

5.hod

IVT

IVT2

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

8.hod

CH

 

(A34)

supluje

Svobodová Gabriela

(LA)

O4.B

1.hod

VDT

VDT1

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

1.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(FJ)

 

2.hod

VDT

VDT1

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

2.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(FJ)

 

4.hod

D

 

(A11)

supluje

Vanča Jaromír

(OH)

1.A

1.hod

M

Č1

(A03)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

2.hod

M

Č2

(A03)

spojí

Přikrylová Dita

(CH)

 

2.hod

M

M2

(A03)

změna

Přikrylová Dita

 
 

3.hod

F

 

(A26)

supluje

Jančíková Marie

(LA)

 

6.hod

A1

a12

(A03)

supluje

Matoušek Lukáš

(FJ)

1.B

1.hod

M

M1

(A31)

změna

Průšová Anna

 
 

4.- 6. hod sportovní den

 

7. hod oběd

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

4.hod

HV

HV

(B25)

supluje

Corrigan Johana

(JU)

 

5.hod

HV

HV

(B34)

supluje

Přikrylová Dita

(JU)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(ML)

O5.B

4.hod

HV

HV

(B25)

supluje

Corrigan Johana

(JU)

 

5.hod

HV

HV

(B34)

supluje

Přikrylová Dita

(JU)

2.A

1.hod

F

Dív

(A21)

supluje

Nevlud Pavel

(LA)

 

1.hod

F

TVH

(A21)

spojí

Nevlud Pavel

(KL)

 

2.hod

M

Dív

(A23)

supluje

Nevlud Pavel

(LA)

 

2.hod

M

TVH

(A23)

spojí

Nevlud Pavel

(KL)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

2.B

1.hod

F

 

(A23)

supluje

Jančíková Marie

(OH)

 

4.- 6. hod sportovní den

 

7. hod oběd

O6.A

1.- 4. hod testy

 

5. hod oběd

 

6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

1.- 4. hod testy

 

5. hod oběd

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.A

1.- 9. hod sportovní kurz

3.B

1.- 9. hod sportovní kurz

O7.A

1.- 10. hod sportovní kurz

O7.B

1.- 10. hod sportovní kurz

4.A

1.- 10. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 9. hod absolvoval

O8.B

0.- 12. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři