Suplování:   Středa 5.6.2019

datum výpisu: 4.6.2019 (16:09)

Změny v rozvrzích tříd:

O2.A

1.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 6.hod

 

1.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(MT)

 

1.hod

A1

a12

 

odpadá

 

(CJ)

 

2.hod

A1

 

(A01)

supluje

Ropová Denisa

(MT)

 

3.hod

D

Dív

(A13)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(BZ)

 

3.hod

D

Chl

(A13)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SR)

 

4.hod

CJ

Dív

(A13)

supluje

Přibylová Petra

(BZ)

 

4.hod

CJ

Chl

(A13)

spojí

Přibylová Petra

(SR)

 

6. hod oběd

O2.B

1.hod

CJ

Č1

(A02)

přesun <<

Pavlíková Lucie

z 7.hod

 

1.hod

M

M1

(A01)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 7.hod

 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

CJ

Č2

(A13)

přesun <<

Pavlíková Lucie

z 8.hod

 

2.hod

M

M2

(A06)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 8.hod

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(BZ)

 

2.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(SR)

 

7.hod

CJ

Č1

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

7.hod

M

M1

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

CJ

Č2

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

M

M2

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

5. hod oběd

 

6. hod třídnické práce

O3.A

1.hod

A1

 

(B25)

supluje

Marek Michal

(LA)

 

2.hod

OV

f21

(B17)

supluje

Hnízdilová Hana

(JI)

 

4.hod

OV

a11

(A02)

supluje

Hnízdilová Hana

(MM)

O3.B

2.hod

OV

f21

(B17)

supluje

Hnízdilová Hana

(JI)

 

5.hod

CJ

 

(A04)

supluje

Krychtálková Kamila

(KO)

O4.A

1.- 4. hod testy

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O4.B

1.- 4. hod testy

 

7.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

1.A

2.hod

N2

 

(A11)

supluje

Vanča Jaromír

(KO)

O5.A

1.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Krychtálková Kamila

(PE)

 

3.hod

A1

a11

(A01)

supluje

Moudrá Renata

(SW)

 

3.hod

A1

a12

(A06)

supluje

Hádrová Lenka

(SN)

 

4.hod

F

a12

(A21)

spojí

Krahulcová Iveta

(SW)

 

4.hod

F

a11

(A21)

supluje

Krahulcová Iveta

(CJ)

2.A

2.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Moudrá Renata

(CJ)

 

4.hod

D

s21

(B12)

supluje

Sadílková Zdeňka

(RD)

 

4.hod

D

f21

(A18)

supluje

Vanča Jaromír

(JI)

 

5.hod

M

 

(A27)

supluje

Nevlud Pavel

(OH)

2.B

1.hod

A1

 

(A11)

supluje

Mekysková Lenka

(KO)

 

4.hod

D

s21

(B12)

supluje

Sadílková Zdeňka

(RD)

 

4.hod

D

f21

(A18)

supluje

Vanča Jaromír

(JI)

 

5.hod

BI

Bip1

(B26)

supluje

Svobodová Gabriela

(ZV)

 

6.hod

BI

Bip2

(B26)

supluje

Svobodová Gabriela

(ZV)

O6.A

4.hod

F

 

(A27)

supluje

Šubert Radim

(JL)

O6.B

4.hod

A1

a11

(A25)

supluje

Fojtík Jakub

(MT)

 

4.hod

A1

a12

(A11)

změna

Moudrá Renata

 
 

8.hod

M

 

(A25)

supluje

Šišková Jana

(SR)

3.A

1.- 9. hod sportovní kurz

3.B

1.- 10. hod sportovní kurz

O7.A

1.- 10. hod sportovní kurz

O7.B

1.- 10. hod sportovní kurz

4.A

1.- 10. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 9. hod absolvoval

O8.B

0.- 12. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři