Suplování:   Pátek 7.6.2019

datum výpisu: 5.6.2019 (12:50)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

BI

Dív

(B23)

supluje

Svobodová Gabriela

(BZ)

 

3.hod

BI

Chl

(B23)

spojí

Svobodová Gabriela

(ML)

O1.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

D

 

(A06)

supluje

Sadílková Zdeňka

(OH)

 

4.hod

CJ

Dív

(A25)

supluje

Hnízdilová Hana

(SR)

 

4.hod

CJ

Chl

(A25)

spojí

Hnízdilová Hana

(KL)

O2.A

1.hod

M

 

(A01)

supluje

Matoušek Lukáš

(SR)

 

4.hod

AK

 

(A01)

supluje

Schwartzhoff Steven

(AI)

 

6. hod oběd

O2.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

OV

 

(B23)

supluje

Nečasová Jelena

(LA)

 

5. hod třídnické práce

 

6. hod oběd

O3.B

2.hod

OV

 

(B25)

supluje

Nečasová Jelena

(LA)

 

3.hod

CJ

 

(A26)

supluje

Krychtálková Kamila

(CJ)

O4.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

F

TVH

(A21)

spojí

Krahulcová Iveta

04.A-fyzika, 04.B-ČJ

 

1.hod

F

Dív

(A21)

supluje

Krahulcová Iveta

04.A-fyzika, 04.B-ČJ

 

2.hod

M

TVH

(A03)

spojí

Škvařil Luděk

(KL)

 

2.hod

BI

Dív

(A13)

supluje

Romášek Marek

(BZ)

 

4.hod

A1

 

(A11)

supluje

Jiříčková Pavla

(KO)

O4.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

 

1.hod

F

TVH

(A21)

spojí

Krahulcová Iveta

04.A-fyzika, 04.B-ČJ

 

1.hod

CJ

Dív

(A03)

supluje

Hnízdilová Hana

04.A-fyzika, 04.B-ČJ

 

2.hod

M

TVH

(A03)

spojí

Škvařil Luděk

(KL)

 

2.hod

M

Dív

(A03)

supluje

Škvařil Luděk

(ZV)

 

6. hod oběd

1.A

0.hod

SP

s21

(B12)

přesun <<

Ropová Denisa

z 6.6. (Čt) 6.hod

 

3.hod

A1

a12

(A03)

supluje

Jiříčková Pavla

(FJ)

 

4.hod

CJ

 

(A06)

výměna <<

Chaloupková Helena

z (29.5. 4.hod)

 

4.hod

F

   

výměna >>

 

na 29.5. 4.hod

1.B

0.hod

SP

s21

(B12)

přesun <<

Ropová Denisa

z 6.6. (Čt) 6.hod

 

6.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

 

5. hod oběd

O5.A

4.hod

F

 

(A23)

přesun <<

Krahulcová Iveta

z 5.hod

 

4.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

 

5. hod oběd

 

1.- 3. hod testy

O5.B

6.hod

ZSV

 

(A18)

přesun <<

Hádrová Lenka

z 8.hod

 

6.hod

F

   

přesun >>

 

na 6.6. (Čt) 4.hod

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

1.- 3. hod testy

2.A

1.hod

A1

a12

(B03)

supluje

Marek Michal

(CJ)

 

2.hod

M

 

(A21)

přesun <<

Nevlud Pavel

z 6.hod

 

2.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

3.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Chaloupková Helena

(OH)

 

6. hod oběd

2.B

1.hod

A1

 

(A11)

supluje

Becková Eva

(KO)

 

2.hod

ZSV

 

(A16)

výměna <<

Haluza Jakub

z (12.6. 7.hod)

 

2.hod

F

   

výměna >>

 

na 12.6. 7.hod

 

4.hod

CH

 

(B25)

supluje

Jestřábová Lucie

(ZV)

 

5.hod

A1

 

(B25)

supluje

Mekysková Lenka

(ZV)

O6.A

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

O6.B

0.hod

TVZ

TVZ

 

odpadá

 

(OH)

3.A

1.- 9. hod sportovní kurz

 

0. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.- 9. hod sportovní kurz

O7.A

1.- 9. hod sportovní kurz

O7.B

1.- 9. hod sportovní kurz

 

0. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

1.- 10. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 9. hod absolvoval

O8.B

0.- 12. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři