Suplování:   Čtvrtek 13.6.2019

datum výpisu: 13.6.2019 (12:19)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

5.hod

Z

 

(A11)

supluje

Kolařík Tomáš

(MU)

O1.B

2.hod

A1

a11

(B17)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

 

3.hod

A1

a12

(B17)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

 

4.hod

AK

 

(A04)

supluje

Schwartzhoff Steven

(MU)

 

5.hod

BI

 

(B25)

supluje

Lakomá Šárka

(HN)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.A

3.hod

Z

Chl

(A13)

spojí

Kolařík Tomáš

(SR)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O2.B

4.hod

BI

Chl

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(SR)

O3.A

1.hod

D

n21

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(HK)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

1.hod

D

n21

(A16)

supluje

Pospíšil Aleš

(HK)

 

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.A

2.hod

M

n22

(A26)

supluje

Jančíková Marie

(HK)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

2.hod

M

n22

(A26)

supluje

Jančíková Marie

(HK)

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.- 8. hod exkurze

1.B

5.hod

ZSV

 

(A04)

supluje

Mlateček Ivan

(ZV)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.A

3.hod

M

n21

(A28)

supluje

Jančíková Marie

(HK)

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O5.B

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(SR)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(SR)

 

3.hod

M

n21

(A28)

supluje

Jančíková Marie

(HK)

2.A

2.hod

DK1

2DK1

(A16)

supluje

Sadílková Zdeňka

(HV)

 

8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

1.- 9. hod exkurze

O6.A

2.hod

DK1

2DK1

(A16)

supluje

Sadílková Zdeňka

(HV)

 

4.hod

D

 

(A36)

změna

Divišová Kateřina

 
 

5.hod

N2

n21

(A01)

spojí

Hlaváček Josef

(VA)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O6.B

2.hod

DK1

2DK1

(A16)

supluje

Sadílková Zdeňka

(HV)

 

5.hod

N2

n21

(A01)

změna

Hlaváček Josef

 

3.A

1.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Doleželová Marcela

z 6.hod

 

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

M

 

(B25)

přesun <<

Šišková Jana

z 1.hod

 

2.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HN)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B25)

změna

Haluza Jakub

 
 

4.hod

A1

 

(A18)

supluje

Moudrá Renata

(HN)

 

5.hod

M

 

(A35)

supluje

Šišková Jana

(SR)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

6. hod oběd

3.B

3.hod

SPV2

3sv2

(B25)

změna

Haluza Jakub

 
 

3.hod

TSP2

3TSP

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(ZV)

 

4.hod

CH

 

(A35)

supluje

Svobodová Gabriela

(ZV)

 

5.hod

BI

 

(B23)

výměna <<

Svobodová Gabriela

z 11.6. (Út) 1.hod

 

5.hod

CJ

   

výměna >>

 

na 11.6. (Út) 1.hod

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.A

3.hod

SPV2

3sv2

(B25)

změna

Haluza Jakub

 
 

4.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Hlaváček Josef

(VA)

 

8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O7.B

2.hod

BI

 

(B23)

přesun <<

Jestřábová Lucie

z 8.hod

 

2.hod

D

   

odpadá

 

(VA)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(B25)

změna

Haluza Jakub

 
 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 2.hod

4.A

1.- 10. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 9. hod absolvoval

O8.B

0.- 12. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři