Suplování:   Úterý 18.6.2019

datum výpisu: 17.6.2019 (11:45)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

2.hod

D

 

(B23)

supluje

Oříšková Hana

(SG)

 

3.hod

OV

 

(A05)

supluje

Mlateček Ivan

(PS)

O1.B

3.hod

HV

 

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(HN)

O2.A

2.- 7. hod exkurze

O2.B

5.hod

A1

a12

(B03)

supluje

Pechová Ilona

(RM)

 

6. hod oběd

O3.A

1.- 8. hod exkurze

O3.B

1.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Moudrá Renata

(PP)

 

3.hod

D

 

(A16)

změna

Divišová Kateřina

 
 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(LA)

O4.A

1.- 8. hod exkurze

O4.B

3.hod

D

n21

(B03)

supluje

Chaloupková Helena

(PL)

 

5.hod

CH

 

(A34)

přesun <<

Jestřábová Lucie

z 7.hod

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(SV)

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 5.hod

1.A

6.hod

A1

a11

(B03)

supluje

Jestřábová Lucie

(RM)

 

8.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(VA)

1.B

5.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Marek Michal

(ME)

O5.B

2.hod

D

 

(A18)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(KH)

2.A

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

6.hod

BC1

2BC1

 

odpadá

 

(SG)

 

6.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

2.B

4.hod

A1

a11

(A16)

supluje

Moudrá Renata

(ME)

 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

6.hod

BC1

2BC1

 

odpadá

 

(SG)

O6.A

0.- 7. hod exkurze

O6.B

1.hod

TV

Dív

(TvL)

supluje

Mlateček Ivan

(BZ)

 

2.hod

TV

Dív

(TvL)

supluje

Mlateček Ivan

(BZ)

 

3.hod

CJ

Č1

(A04)

změna

Sadílková Zdeňka

 
 

3.hod

CJ

M1

(A04)

spojí

Sadílková Zdeňka

(MT)

 

4.hod

CJ

M2

(A05)

spojí

Sadílková Zdeňka

(MT)

 

6.hod

FM

2FM1

(A25)

spojí

Hájková Ivanka

(KH)

 

6.hod

BC1

2BC1

 

odpadá

 

(SG)

 

6.hod

DK1

2DK1

 

odpadá

 

(HV)

3.A

1.hod

M

Č1

(A25)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

2.hod

M

Č2

(A25)

spojí

Šišková Jana

(HN)

 

2.hod

M

M2

(A25)

změna

Šišková Jana

 
 

3.hod

MS1

3MS1

(A24)

spojí

Rašková Hana

(KH)

 

3.hod

A1

3DK1

(B31)

supluje

Moudrá Renata

(HV)

 

3.hod

IV

3IV1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(ST)

 

4.hod

BI

 

(B25)

supluje

Svobodová Radka

(SV)

 

6.hod

M

VDT1

(A28)

supluje

Jančíková Marie

(ST)

 

7.hod

M

VDT2

(A25)

supluje

Jančíková Marie

(ST)

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HN)

3.B

1.hod

F

 

(A23)

supluje

Nevlud Pavel

(SG)

 

2.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Becková Eva

(ME)

 

3.hod

IV

3IV1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(ST)

 

8.hod

IT

IT1

 

odpadá

 

(RM)

 

9.hod

IT

IT2

 

odpadá

 

(RM)

O7.A

2.hod

M

n21

(A23)

supluje

Jančíková Marie

(VA)

 

3.hod

MS1

3MS1

(A24)

spojí

Rašková Hana

(KH)

 

3.hod

A1

3DK1

(B31)

supluje

Moudrá Renata

(HV)

 

3.hod

IV

3IV1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(ST)

 

3.hod

BC1

3Bc1

(B31)

spojí

Moudrá Renata

(SG)

O7.B

2.hod

N2

n21

(A24)

supluje

Hlaváček Josef

(PL)

 

3.hod

MS1

3MS1

(A24)

spojí

Rašková Hana

(KH)

 

3.hod

A1

3DK1

(B31)

supluje

Moudrá Renata

(HV)

 

3.hod

IV

3IV1

(A31)

spojí

Průšová Anna

(ST)

 

3.hod

BC1

3Bc1

(B31)

spojí

Moudrá Renata

(SG)

 

4.hod

CJ

 

(A26)

supluje

Valoušková Barbora

(VA)

 

5.hod

CJ

M1

(A24)

spojí

Valoušková Barbora

(MT)

 

6.hod

CJ

M2

(A24)

spojí

Valoušková Barbora

(MT)

4.A

1.- 10. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 9. hod absolvoval

O8.B

0.- 12. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři