Suplování:   Úterý 25.6.2019

datum výpisu: 24.6.2019 (12:34)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

HV

 

(B34)

supluje

Juráková Ivana

(RA)

 

2.hod

VV

 

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(SG)

 

4.hod

Z

 

(A18)

supluje

Kolařík Tomáš

(MU)

 

5. hod oběd

O1.B

5. hod oběd

O2.A

1.- 7. hod exkurze

O2.B

1.- 7. hod exkurze

O3.A

4.hod

CJ

 

(A13)

supluje

Chaloupková Helena

(PL)

 

6. hod oběd

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O3.B

2.hod

F

 

(A23)

supluje

Nevlud Pavel

(RA)

 

4.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O4.A

3.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Vanča Jaromír

(PL)

 

3.hod

PR

n22

(A03)

supluje

Nečasová Jelena

(HK)

 

5. hod oběd

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

O4.B

1.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

2.hod

VDT

VDT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(DL)

 

3.hod

N2

n21

(B03)

supluje

Vanča Jaromír

(PL)

 

3.hod

PR

n22

(A03)

supluje

Nečasová Jelena

(HK)

 

6. hod oběd

 

7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.A

1.hod

CJ

Č1

(A11)

změna

Chaloupková Helena

 
 

1.hod

CJ

M1

(A11)

spojí

Chaloupková Helena

(PD)

 

2.hod

CJ

Č2

(A18)

změna

Chaloupková Helena

 
 

2.hod

CJ

M2

(A18)

spojí

Chaloupková Helena

(PD)

 

3.hod

CJ

 

(A36)

výměna <<

Chaloupková Helena

z 24.6. (Po) 2.hod

 

3.hod

BI

   

výměna >>

 

na 24.6. (Po) 2.hod

 

5. hod oběd

 

6.- 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

1.B

1.hod

M

M1

(A33)

spojí

Hájková Ivanka

(PU)

 

4.hod

A1

 

(B25)

supluje

Staňková Alena

(ML)

 

6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O5.A

0., 7., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 4. hod exkurze

 

5. hod oběd

O5.B

6., 7. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

2.A

1.hod

TV

Dív

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(LA)

 

1.hod

TV

TVH

(T1)

změna

Klíč Bronislav

 
 

2.hod

TV

Dív

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(LA)

 

2.hod

TV

TVH

(T1)

změna

Klíč Bronislav

 
 

4.hod

BI

 

(B23)

supluje

Jestřábová Lucie

(HJ)

 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

6. hod oběd

 

0., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

2.B

4.hod

A1

a11

(A16)

supluje

Ropová Denisa

(ME)

 

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(PL)

 

6. hod oběd

O6.A

3.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(BZ)

 

4.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Klíč Bronislav

(BZ)

 

0., 6. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O6.B

1.hod

TV

TVH

(T1)

změna

Klíč Bronislav

 
 

1.hod

CH

Dív

(A34)

supluje

Doleželová Marcela

(BZ)

 

2.hod

TV

TVH

(T1)

změna

Klíč Bronislav

 
 

2.hod

CH

Dív

(A35)

supluje

Doleželová Marcela

(BZ)

 

3.hod

D

Č1

(B25)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(SA)

 

3.hod

D

M1

(B25)

spojí

Apltauerová Žáková Iveta

(MT)

 

4.hod

CJ

Č2

(A35)

supluje

Valoušková Barbora

(SA)

 

4.hod

CJ

M2

(A35)

spojí

Valoušková Barbora

(MT)

 

0., 6., 8. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

3.A

3.hod

MS1

3Ms1

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

5. hod oběd

 

6.- 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

3.B

1.hod

A1

 

(B23)

supluje

Moudrá Renata

(SG)

 

2.hod

A1

a11

(B15)

supluje

Přibylová Petra

(ME)

 

3.hod

MS1

3ms1

(B31)

spojí

Střídecký František

(PU)

 

6., 8., 9. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

5. hod oběd

O7.A

9., 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

 

1.- 7. hod exkurze

O7.B

1.hod

D

 

(A35)

supluje

Vanča Jaromír

(SB)

 

2.hod

BI

n21

(B25)

supluje

Jestřábová Lucie

(PL)

 

3.hod

MS1

3Ms1

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(RA)

 

3.hod

FM

3FM1

(B31)

spojí

Střídecký František

(JA)

 

3.hod

BC1

3Bc1

(A33)

supluje

Jestřábová Lucie

(SG)

 

5. hod oběd

 

6., 8.- 10. hod odpadá rozhodnutím ředitele

4.A

1.- 10. hod absolvoval

4.B

0.- 15. hod absolvoval

O8.A

0.- 10. hod absolvoval

O8.B

0.- 12. hod absolvoval

 

Zpracováno v systému Bakaláři