Suplování:   Středa 4.9.2019

datum výpisu: 3.9.2019 (11:09)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.- 8. hod adaptační kurz

O2.A

6.hod

BI

 

(A37)

supluje

Lakomá Šárka

(VA)

O2.B

6.hod

F

 

(A06)

supluje

Dankovičová Ludmila

(DM)

O3.A

2.hod

CJ

n21

(B13)

supluje

Krychtálková Kamila

(HK)

 

4.hod

HV

 

(A01)

supluje

Corrigan Johana

(DM)

O3.B

2.hod

CJ

n21

(B13)

supluje

Krychtálková Kamila

(HK)

O4.A

1.hod

N2

n21

(A26)

supluje

Pavlíková Lucie

(HK)

O4.B

1.hod

N2

n21

(A26)

supluje

Pavlíková Lucie

(HK)

2.A

4.hod

A1

n21

(B17)

supluje

Becková Eva

(VA)

 

4.hod

N2

n22

(A11)

supluje

Pavlíková Lucie

(HK)

 

5.hod

ZSV

 

(A04)

supluje

Nečasová Jelena

(DM)

2.B

4.hod

N2

n22

(A11)

supluje

Pavlíková Lucie

(HK)

 

5.hod

M

 

(A11)

supluje

Hájková Ivanka

(ZV)

 

8.hod

BI

 

(A04)

změna

Marková Magdaléna

 

O6.A

2.hod

M

 

(A03)

změna

Rašková Hana

 
 

9.hod

CH

   

odpadá

 

(DM)

O6.B

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

3.A

1.hod

D

 

(A16)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

4.hod

CJ

 

(B25)

změna

Chaloupková Helena

 
 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

3.B

3.hod

DG2

3DG2

(A27)

změna

Průšová Anna

 
 

3.hod

TSP2

3TSP

(A18)

spojí

Haluza Jakub

(ZV)

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(ZV)

O7.A

3.hod

DG2

3DG2

(A27)

změna

Průšová Anna

 
 

8.hod

A1

a11

 

odpadá

 

(PP)

O7.B

3.hod

DG2

3DG2

(A27)

změna

Průšová Anna

 
 

5.hod

ZSV

 

(B25)

změna

Staňková Alena

 
 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

4.A

6.hod

CJ3

4CJ3

(A04)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

6.hod

DG3

4DG3

(A01)

změna

Průšová Anna

 
 

8.hod

CH

CH

 

odpadá

 

(DM)

 

8.hod

D

D

 

odpadá

 

(VA)

4.B

2.hod

A1

a12

(A02)

změna

Moudrá Renata

 
 

3.hod

CJ

n21

(B03)

supluje

Juráková Ivana

(HK)

 

4.hod

TSP2

4TSP

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ZV)

 

5.hod

MS1

4ms1

(A01)

změna

Průšová Anna

 
 

6.hod

CJ3

4CJ3

(A04)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

8.hod

D

D

(A18)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 
 

8.hod

CH

CH

 

odpadá

 

(DM)

O8.A

6.hod

CJ3

4CJ3

(A04)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

6.hod

DG3

4DG3

(A01)

změna

Průšová Anna

 
 

6.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(ZV)

O8.B

1.hod

CJ

 

(A03)

změna

Valoušková Barbora

 
 

3.hod

M

 

(A02)

změna

Škvařil Luděk

 
 

6.hod

CJ3

4CJ3

(A04)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

6.hod

DG3

4DG3

(A01)

změna

Průšová Anna

 
 

6.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(ZV)

 

8.hod

D

D

(A18)

změna

Apltauerová Žáková Iveta

 


Učebny A31 a A36 z důvodu malování mimo provoz (od středy do pátku).

 

Zpracováno v systému Bakaláři