Suplování:   Čtvrtek 5.9.2019

datum výpisu: 4.9.2019 (11:52)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.- 8. hod adaptační kurz

O1.B

2.hod

AK

 

(A03)

supluje

Schwartzhoff Steven

(VA)

 

4.hod

AK

ak2

(B03)

změna

Schwartzhoff Steven

 

O2.A

6. hod oběd

O2.B

3.hod

TV

Chl

(TvK)

supluje

Bálintová Zuzana

(KL)

O3.A

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(HK)

O3.B

5.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(HK)

 

5.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

1.B

3.hod

CJ

n21

(A05)

supluje

Pospíšil Aleš

(VA)

 

7.hod

CH

 

(A28)

změna

Hájková Ivanka

 
 

8.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

O5.A

2.hod

N2

n21

(A02)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

2.hod

N2

n22

(A02)

spojí

Pavlíková Lucie

(HK)

O5.B

2.hod

N2

n21

(A02)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

2.hod

N2

n22

(A02)

spojí

Pavlíková Lucie

(HK)

2.A

3.hod

BI

 

(B23)

supluje

Lakomá Šárka

(DM)

O6.A

3.hod

A1

n21

(A27)

supluje

Staňková Alena

(HK)

 

3.hod

CJ

s21

(A26)

supluje

Krychtálková Kamila

(AI)

 

5.hod

BI

 

(A02)

supluje

Lakomá Šárka

(DM)

O6.B

2.hod

CJ

 

(A24)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

3.hod

A1

n21

(A27)

supluje

Staňková Alena

(HK)

3.A

4.hod

M

 

(A26)

supluje

Nevlud Pavel

(HJ)

3.B

2.hod

DG2

3DG2

(A27)

změna

Průšová Anna

 
 

2.hod

TSP2

3TSP

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ZV)

 

8.hod

A1

a11

(A18)

změna

Becková Eva

 

O7.A

1.hod

CJ

n21

(B03)

supluje

Přibylová Petra

(VA)

 

2.hod

DG2

3DG2

(A27)

změna

Průšová Anna

 
 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

O7.B

1.hod

M

n21

(B12)

supluje

Matoušek Lukáš

(HK)

 

2.hod

DG2

3DG2

(A27)

změna

Průšová Anna

 

4.A

1.hod

CJ

Dív

(A02)

spojí

Hnízdilová Hana

(KL)

 

1.hod

CJ

Chl

(A02)

supluje

Hnízdilová Hana

(MU)

 

2.hod

ZSV

Dív

(A16)

supluje

Hnízdilová Hana

(KL)

 

2.hod

ZSV

Chl

(A16)

spojí

Hnízdilová Hana

(MU)

 

6.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

4.B

1.hod

M

 

(A27)

změna

Průšová Anna

 
 

6.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

6.hod

TSP2

4TSP

 

odpadá

 

(ZV)

O8.A

3.hod

CJ

 

(A02)

supluje

Sadílková Zdeňka

(ZV)

 

4.hod

F

n21

(B23)

supluje

Šubert Radim

(VA)

 

6.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)

 

6.hod

SPV2

4Sv2

 

odpadá

 

(SC)

O8.B

1.hod

CJ

 

(A01)

změna

Valoušková Barbora

 
 

5.hod

M

 

(A27)

supluje

Škvařil Luděk

(HJ)

 

6.hod

SPV2

4sv2

 

odpadá

 

(HJ)


Učebny A31 a A36 z důvodu malování mimo provoz (od středy do pátku).

 

Zpracováno v systému Bakaláři