Suplování:   Středa 11.9.2019

datum výpisu: 10.9.2019 (14:46)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

1.hod

CJ

Č1

(mim)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

1.hod

CJ

M1

(mim)

spojí

Krychtálková Kamila

(DM)

 

2.hod

CJ

Č2

(mim)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

2.hod

CJ

M2

(mim)

spojí

Krychtálková Kamila

(DM)

 

5.hod

BI

 

(A11)

supluje

Lakomá Šárka

(VA)

O1.B

1.- 9. hod adaptační kurz

O2.A

1.hod

M

 

(A13)

supluje

Střídecký František

(KO)

 

6.hod

VV

 

(A15)

supluje

Valoušková Barbora

(VA)

 

7.hod

A1

M1

(A11)

spojí

Moudrá Renata

(RA)

 

7.hod

A1

a11

(A11)

změna

Moudrá Renata

 
 

8.hod

A1

M2

(A13)

spojí

Staňková Alena

(RA)

 

8.hod

A1

a12

(A13)

změna

Staňková Alena

 

O2.B

3.hod

CJ

 

(A03)

změna

Hnízdilová Hana

 

O3.B

2.hod

SP

s21

(A28)

spojí

Nečasová Jelena

(AI)

 

5.hod

M

 

(A31)

změna

Přikrylová Dita

 

O4.A

1.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

2.hod

HV

 

(A11)

supluje

Corrigan Johana

(KO)

 

3.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(FJ)

 

4.hod

VDT

VDT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(FJ)

O4.B

1.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

6.hod

CJ

Č2

(A11)

změna

Krychtálková Kamila

 

1.A

1.- 9. hod adaptační kurz

1.B

5.hod

A1

a12

(B12)

změna

Hádrová Lenka

 
 

7.hod

BI

   

odpadá

 

(SR)

 

8.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

O5.A

1.hod

A1

a11

(A02)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

1.hod

A1

M2

(A02)

spojí

Schwartzhoff Steven

(KH)

 

2.hod

M

a12

(A26)

spojí

Krahulcová Iveta

(SW)

 

7.hod

IVT

IVT2

 

odpadá

 

(FJ)

 

8.hod

IVT

IVT2

 

odpadá

 

(FJ)

O5.B

3.hod

F

 

(A06)

změna

Dankovičová Ludmila

 

2.A

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(OH)

 

4.hod

N2

n21

(A11)

spojí

Hlaváček Josef

(VA)

2.B

0.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

ZSV

 

(B25)

přesun <<

Nečasová Jelena

z 13.9. (Pá) 6.hod

 

5.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

O6.A

2.hod

Z

 

(A18)

supluje

Pechová Ilona

(RA)

 

4.hod

CJ

 

(A01)

supluje

Krychtálková Kamila

(AI)

O6.B

3.hod

M

M1

(A27)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

5.hod

CJ

 

(A13)

přesun <<

Pospíšil Aleš

z 12.9. (Čt) 5.hod

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

M

 

(A26)

změna

Střídecký František

 

3.A

2.hod

N2

n21

(A02)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ML)

3.B

2.hod

N2

n21

(A02)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

3.hod

TSP2

3TSP

(A13)

supluje

Krychtálková Kamila

(ZV)

 

5.hod

M

 

(A04)

přesun <<

Hájková Ivanka

z 6.hod

 

5.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

 

8.hod

BI

   

odpadá

 

(ZV)

 

6. hod oběd

O7.B

1.hod

M

 

(A21)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

4.hod

A1

 

(A03)

supluje

Moudrá Renata

(SA)

4.A

1.hod

M

M1

(A35)

změna

Šišková Jana

 
 

2.hod

M

M2

(A36)

změna

Šišková Jana

 
 

3.hod

N2

n21

(A02)

změna

Pavlíková Lucie

 
 

3.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

4.hod

MS2

4MS2

(A16)

změna

Šišková Jana

 
 

5.hod

MS1

4MS1

(A35)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

5.hod

AS1

4AS1

(A01)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

5.hod

MS1

4Ms1

 

odpadá

 

(RA)

 

6.hod

MS3

4MS3

(A27)

změna

Šišková Jana

 
 

6.hod

PSY3

4PS3

(B17)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

BS3

4BS3

 

odpadá

 

(SR)

 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

 

8.hod

D

D

 

odpadá

 

(VA)

4.B

1.hod

CJ

 

(A18)

změna

Juráková Ivana

 
 

2.hod

A1

a11

(B12)

změna

Becková Eva

 
 

3.hod

N2

n21

(B12)

změna

Hlaváček Josef

 
 

3.hod

SP

s21

 

odpadá

 

(AI)

 

4.hod

MS2

4MS2

(A16)

změna

Šišková Jana

 
 

4.hod

TSP2

4TSP

 

odpadá

 

(ZV)

 

5.hod

AS1

4AS1

(A01)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

5.hod

MS1

4ms1

 

odpadá

 

(PU)

 

6.hod

MS3

4MS3

(A27)

změna

Šišková Jana

 
 

6.hod

PSY3

4PS3

(B17)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

BS3

4BS3

 

odpadá

 

(SR)

 

8.hod

PrB

PRB

 

odpadá

 

(SR)

O8.A

1.hod

A1

a12

(A03)

změna

Hádrová Lenka

 
 

5.hod

MS1

4MS1

(A35)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

5.hod

MS1

4Ms1

 

odpadá

 

(RA)

 

5.hod

BC1

4Bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

6.hod

MS3

4MS3

(A27)

změna

Šišková Jana

 
 

6.hod

PSY3

4PS3

(B17)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(ZV)

 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

 

8. hod oběd

O8.B

4.hod

MS2

4MS2

(A16)

změna

Šišková Jana

 
 

5.hod

MS1

4MS1

(A35)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

5.hod

MS1

4Ms1

 

odpadá

 

(RA)

 

5.hod

BC1

4Bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

6.hod

MS3

4MS3

(A27)

změna

Šišková Jana

 
 

6.hod

PSY3

4PS3

(B17)

změna

Hnízdilová Hana

 
 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

6.hod

BS3

4bs3

 

odpadá

 

(ZV)

 

6.hod

DG3

4DG3

 

odpadá

 

(PU)

 

8.hod

CH

CH

 

odpadá

 

(SG)

Z důvodu malování mimo provoz učebny A37+A38

 

Zpracováno v systému Bakaláři