Suplování:   Čtvrtek 12.9.2019

datum výpisu: 10.9.2019 (14:36)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.B

1.- 9. hod adaptační kurz

O3.A

1.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(OH)

 

2.hod

TV

Chl

(T1)

spojí

Bálintová Zuzana

(OH)

O3.B

2.hod

IVT

IVT1

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

2.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(FJ)

 

3.hod

IVT

IVT1

(B31)

změna

Dopita Lukáš

 
 

3.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Dopita Lukáš

(FJ)

O4.B

6.hod

CH

 

(A26)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 13.9. (Pá) 1.hod

 

6.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 9.9. (Po) 2.hod

 

6.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 9.9. (Po) 2.hod

1.A

7.hod

BI

 

(B23)

změna

Svobodová Radka

 

1.B

3.hod

Z

n21

(A26)

supluje

Kolařík Tomáš

(VA)

 

8.hod

TSP

   

odpadá

 

(ZV)

2.A

1.hod

MS1

2Ms1

(A01)

změna

Hájková Ivanka

 

O6.A

1.hod

MS1

2Ms1

(A01)

změna

Hájková Ivanka

 

O6.B

1.hod

MS1

2Ms1

(A01)

změna

Hájková Ivanka

 
 

5.hod

CH

 

(A11)

přesun <<

Marková Magdaléna

z 7.hod

 

5.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 11.9. (St) 5.hod

 

6.hod

BI

 

(B23)

přesun <<

Svobodová Radka

z 8.hod

 

8.hod

BI

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

7. hod oběd

3.A

3.hod

MS1

3MS1

(A02)

změna

Přikrylová Dita

 

3.B

2.hod

TSP2

3TSP

(B23)

spojí

Svobodová Radka

(ZV)

 

9.hod

CH

   

přesun >>

 

na 13.9. (Pá) 5.hod

O7.A

1.hod

SP

s21

(A02)

změna

Jaime-Cardona Adela

 
 

1.hod

N2

n21

 

odpadá

 

(VA)

 

3.hod

MS1

3ms1

(A03)

změna

Nevlud Pavel

 
 

4.hod

M

 

(A04)

změna

Jančíková Marie

 
 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

 

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(MU)

O7.B

1.hod

SP

s21

(A02)

změna

Jaime-Cardona Adela

 
 

3.hod

MS1

3ms1

(A03)

změna

Nevlud Pavel

 
 

4.hod

M

M1

(A01)

změna

Šišková Jana

 
 

5.hod

M

M2

(A01)

změna

Šišková Jana

 
 

6.hod

CJ

 

(A01)

změna

Sadílková Zdeňka

 

4.A

6.hod

MS2

4MS2

 

odpadá

 

(SI)

4.B

6.hod

MS2

4MS2

 

odpadá

 

(SI)

 

6.hod

TSP2

4TSP

 

odpadá

 

(ZV)

O8.A

3.hod

A1

 

(B23)

supluje

Moudrá Renata

(ZV)

 

4.hod

F

n21

(B11)

supluje

Šubert Radim

(VA)

O8.B

2.hod

M

M1

(A02)

změna

Škvařil Luděk

 
 

6.hod

MS2

4MS2

 

odpadá

 

(SI)

 

Zpracováno v systému Bakaláři