Suplování:   Středa 18.9.2019

datum výpisu: 17.9.2019 (10:01)

Změny v rozvrzích tříd:

O1.A

3.hod

AK

ak2

(A05)

změna

Schwartzhoff Steven

 
 

3.hod

A1

a12

(A05)

spojí

Schwartzhoff Steven

(MM)

 

5.hod

D

 

(A11)

supluje

Oříšková Hana

(VA)

O2.A

1.hod

OV

 

(A13)

supluje

Hádrová Lenka

(KO)

 

6.hod

A1

a11

(B17)

přesun <<

Moudrá Renata

z 7.hod

 

6.hod

M

M1

(A37)

přesun <<

Rašková Hana

z 7.hod

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(VA)

 

7.hod

A1

a12

(B15)

přesun <<

Staňková Alena

z 8.hod

 

7.hod

M

M2

(A38)

přesun <<

Rašková Hana

z 8.hod

 

7.hod

M

M1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

A1

a11

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

M

M2

 

přesun >>

 

na 7.hod

 

8.hod

A1

a12

 

přesun >>

 

na 7.hod

O3.A

2.hod

RU

r21

(B11)

změna

Nečasová Jelena

 
 

3.hod

CJ

 

(A02)

změna

Přibylová Petra

 
 

5.hod

M

 

(A23)

supluje

Šišková Jana

(SB)

O3.B

1.- 9. hod exkurze

O4.A

1.hod

N2

n21

(A01)

změna

Hlaváček Josef

 
 

2.hod

D

 

(A11)

přesun <<

Divišová Kateřina

z 5.hod

 

2.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

5.hod

CJ

 

(A18)

přesun <<

Pavlíková Lucie

z 17.9. (Út) 8.hod

 

5.hod

D

   

přesun >>

 

na 2.hod

O4.B

1.hod

N2

n21

(A01)

změna

Hlaváček Josef

 
 

3.hod

HV

 

(A35)

přesun <<

Corrigan Johana

z 19.9. (Čt) 7.hod

 

3.hod

CH

   

odpadá

 

(MK)

 

4.hod

A1

a11

(B04)

supluje

Hádrová Lenka

(MM)

 

5.hod

CJ

Č1

(A01)

změna

Krychtálková Kamila

 
 

6.hod

M

M2

(A01)

změna

Nevlud Pavel

 

1.A

1.hod

IVT

IVT1

(B31)

změna

Střídecký František

 
 

1.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(SB)

 

2.hod

IVT

IVT1

(B31)

změna

Střídecký František

 
 

2.hod

IVT

IVT2

(B31)

spojí

Střídecký František

(SB)

 

3.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

4.hod

TV

Dív

(T1)

supluje

Bálintová Zuzana

(KO)

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 17.9. (Út) 1.hod

1.B

2.hod

CJ

 

(A16)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

3.hod

CJ

M1

(A16)

spojí

Pospíšil Aleš

(PD)

 

4.hod

CJ

M2

(A13)

spojí

Pospíšil Aleš

(PD)

O5.A

1.hod

M

M2

(A21)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

2.hod

M

M1

(A24)

změna

Krahulcová Iveta

 
 

7.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(SB)

 

8.hod

IVT

IVT1

(B31)

spojí

Fojtík Jakub

(SB)

O5.B

1.hod

CH

   

odpadá

 

(MK)

 

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

2.A

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

4.hod

RU

r21

(A02)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

N2

n21

(A11)

spojí

Hlaváček Josef

(VA)

2.B

0.hod

Z

   

odpadá

 

(KO)

 

4.hod

RU

r21

(A02)

změna

Nečasová Jelena

 

O6.A

5.hod

M

M1

(A04)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

6.hod

M

M2

(A04)

změna

Matoušek Lukáš

 

O6.B

1.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

1.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

2.hod

BI

 

(B25)

přesun <<

Svobodová Radka

z 19.9. (Čt) 8.hod

 

2.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(ML)

 

2.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(KL)

 

4.hod

M

M2

(A01)

změna

Matoušek Lukáš

 
 

5.hod

D

 

(A13)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(ML)

3.A

1.hod

D

 

(A16)

změna

Pospíšil Aleš

 
 

3.hod

FS2

3FS2

(A21)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ML)

 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ML)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

9.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

 

10.hod

TPS

tps

 

odpadá

 

(MM)

O7.A

3.hod

FS2

3FS2

(A21)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(A04)

supluje

Hádrová Lenka

(ML)

 

6.hod

CJ

 

(A02)

přesun <<

Přibylová Petra

z 17.9. (Út) 8.hod

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(SB)

O7.B

3.hod

FS2

3FS2

(A21)

supluje

Šišková Jana

(SB)

 

3.hod

SPV2

3sv2

(A04)

supluje

Hádrová Lenka

(ML)

 

4.hod

A1

 

(A25)

supluje

Moudrá Renata

(SA)

 

7.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

 

8.hod

TV

TVH

 

odpadá

 

(KL)

4.A

2.hod

M

a12

(A37)

spojí

Šišková Jana

(MM)

 

3.hod

RU

r21

(B17)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

SPV2

4SV2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

8.hod

D

D

 

odpadá

 

(VA)

4.B

2.hod

A1

a12

(B12)

změna

Moudrá Renata

 
 

3.hod

RU

r21

(B17)

změna

Nečasová Jelena

 
 

4.hod

SPV2

4SV2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

O8.A

0.- 10. hod exkurze

O8.B

4.hod

SPV2

4SV2

(B34)

spojí

Haluza Jakub

(ML)

 

6.hod

ZS3

4ZS3

 

odpadá

 

(KO)

 

Zpracováno v systému Bakaláři