Suplování:   Úterý 8.10.2019

datum výpisu: 7.10.2019 (12:52)

Změny v rozvrzích tříd:

O2.A

3.hod

M

 

(A38)

supluje

Průšová Anna

(RA)

O2.B

3.hod

A1

a11

(B11)

supluje

Marek Michal

(HD)

 

4.hod

A1

a12

(A06)

supluje

Marek Michal

(HD)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

 

7.hod

CJ

   

odpadá

 

(HN)

O3.B

4.hod

A1

a12

(B11)

změna

Becková Eva

 

O4.A

6.hod

A1

a12

(B15)

supluje

Ropová Denisa

(HD)

1.A

4.hod

M

M1

(A38)

supluje

Průšová Anna

(RA)

 

5.hod

M

M2

(A27)

supluje

Škvařil Luděk

(RA)

 

7.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

7.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(VB)

 

8.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

8.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(VB)

1.B

7.hod

M

 

(B25)

přesun <<

Přikrylová Dita

z 7.10. (Po) 8.hod

 

7.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

7.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(VB)

 

8.hod

HV

HV

 

odpadá

 

(JU)

 

8.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(VB)

O5.B

1.hod

CH

 

(B23)

supluje

Marková Magdaléna

(HN)

 

3.hod

Z

 

(A11)

přesun <<

Pechová Ilona

z 11.10. (Pá) 7.hod

 

3.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

2.A

1.hod

ZSV

 

(A25)

přesun <<

Nečasová Jelena

z 8.hod

 

1.hod

D

   

odpadá

 

(OH)

 

2.hod

A1

a11

(B11)

změna

Romášek Marek

 
 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 1.hod

O6.A

3.hod

A1

2Bc1

(A18)

supluje

Moudrá Renata

(SG)

 

4.hod

D

HV

(A13)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(JU)

 

5.hod

A1

HV

(B25)

supluje

Ropová Denisa

(JU)

O6.B

3.hod

A1

2Bc1

(A18)

supluje

Moudrá Renata

(SG)

 

4.hod

D

HV

(A13)

supluje

Apltauerová Žáková Iveta

(JU)

 

5.hod

A1

HV

(B25)

supluje

Ropová Denisa

(JU)

3.A

2.hod

BC1

3BC1

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(SG)

 

4.hod

BI

 

(B23)

přesun <<

Lakomá Šárka

z 11.10. (Pá) 8.hod

 

4.hod

ZSV

   

odpadá

 

(HJ)

3.B

2.hod

BC1

3BC1

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(SG)

O7.A

2.hod

BC1

3BC1

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(SG)

 

7.hod

CH

   

odpadá

 

(SG)

 

8.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 11.10. (Pá) 3.hod

O7.B

2.hod

BC1

3BC1

(B23)

supluje

Svobodová Radka

(SG)

4.A

1.- 8. hod exkurze

4.B

1.- 10. hod exkurze

O8.A

2.hod

A1

a12

(B13)

supluje

Becková Eva

(HD)

 

6.hod

MS1

4Ms1

 

odpadá

 

(RA)

 

6.hod

BC1

4Bc1

 

odpadá

 

(SG)

 

5. hod oběd

O8.B

1.- 8. hod exkurze

 

Zpracováno v systému Bakaláři